مرکز خرید کفش چرم گاو در جدیدترین طرح ها

کفش چرم گاو که امروزه در بازارها موجود می باشد و بصورت اسپرت ، کارمندی و مجلسی تولید می شوند و همچنین در طرح و رنگ های مختلف نیز می باشند . پا قلب دوم انسان است و روزانه بیشتر از هر عضوی در بدن از آن استفاده می شود و بیشترین کارایی را برای ما دارد و همچنین هر گونه آسیب به پا سبب آسیب به ستون فقرات و همچنین باعث کمر درد نیز می شود و ما باید با انتخاب کفش های مناسب در حفظ پا کوشا باشیم ‌. کفش های چرم گاوی که دارای رویه چرمی بوده و کیفیت بسیار مرغوبی دارند و از پا و پنجه های پا می شود و همچنین کفی استفاده در این کفشها نرم و ملایم است و راه رفتن را تسهیل بخشیده و مانع از احساس ناخوشایند هنگام پیاده روی می شود ‌.

مرکز خرید کفش چرم گاو در جدیدترین طرح ها

دانستنی های مفید در مورد کفش چرم گاو

دانستنی های مفید در مورد کفش چرم گاو رویه استفاده شده در این نمونه کفش مخصوص دویدن ، از چرم حیواناتی مانند گاو و گوسفند و … استفاده می شود که پوست این حیوانات را بعد از دباغی به صورتی در می آورند که دیگر فاسد نشود و طی فرآیندهایی بصورت چرم استفاده شده در روی کفش به وجود می آید . یکی از ویژگی های کفش چرم گاوی این است که این نمونه چرمها در مقابل آب و رطوبت نفوذ ناپذیر هستند و مانع از ورود آب به داخل کفش می شوند و همچنین در مقابل سرما نیز مقاوم اند ‌. رویه چرمی استفاده شده در کفش های چرم گاوی استحکام خوبی در برابر ضربه نیز دارند و پوسته پوسته نمی شود . همچنین خاصیت کش سانی و انعطاف پذیر خوبی نیز دارند . البته نوع چرم استفاده شده و کیفیت آن بستگی به نگه داری آن بعد از جدا شدن پوست از حیوان دارد که این پوست جدا شده را برای محافظت و نگه داری و جلوگیری از فاسد شدن ، در نمک نگه می دارند .

ویژگی های مهم کفش چرم گاوی طبیعی

ویژگی های مهم کفش چرم گاوی طبیعی ویژگی کفش سفید اسپرت پسرانه چرم ، بسته به نوع چرم آن متفاوت است ولی معمولا انواع کفشهای چرم گاوی که در رنگ های مختلف مشکی و قهوه ای تولید می شوند ، همگی این ویژگی را دارند که جدا از زیبایی و جذاب بودن ، رویه ای با دوام و راحت دارند . همچنین کفش های چرم گاوی چنانچه در معرض نور خورشید قرار بگیرند باعث تغییر رنگ نمی شوند و همچنین طول عمر بسیار بالایی دارند که در مقابل کفش های صنعتی مقرون به صرفه تر هستند . زیره های استفاده در این کفشها سبک  و راحت است و به پا آسیب نمی رساند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.