قیمت کفش چرم پسرانه سگک دار باکیفیت

قیمت کفش چرم پسرانه سگک دار باکیفیت در نمایندگی ها و شعبات دارای این محصول بسیار مناسب است، اگر کفشی با کیفیت و درجه ی یک با قیمتی پایین می خواهید حتما به این شعب مراجعه فرمایید. این نمونه یکی از زیبا ترین ها در انواع کفش می باشد، دوام بسیار بالا و کیفیت بی نظیر باعث جذب مشتریان به این نمونه می گردد.

قیمت کفش چرم پسرانه سگک دار باکیفیت

آشنایی با انواع کفش چرم سگک دار

آشنایی با انواع کفش چرم سگک دارآیا با انواع کفش چرم سگک دار آشنایی دارید؟ 

چرم ها در واقع از انواع پارچه های بسیار لوکس و گران قیمت هستند که در تولید کفش ها به شدت مورد توجه قرار می گیرند‌، چرم های اصل از دباغی پوست جانورانی همچون گاو و ‌‌‌‌‌.‌‌‌.. به دست می آیند.

کفش های چرم انواع مختلفی دارند که هرکدام ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد خود را دارا هستند: بیش تر از چرم های گاوی برای تولید کفش استفاده می کنند در این بین چرم های دیگری همانند: پوست مار، کروکودیل، شتر مرغ و انواع دیگر چرم در تولید کفش های دست دوز مورد استفاده قرار می گیرند‌.

کفش های چرم سگک دار تنوع بسیار زیادی دارند، این تنوع می تواند شامل: رنگ، مدل، دوخت و نوع سگک باشد.

مهم ترین ویژگی کفش های چرمی حفاظت از پا و مانع شدن از آسیب رسیدن به پا است، متاسفانه بسیار از کفش ها به پا آسیب می رسانند.

کفش های چرمی نامناسب و تقلبی باعث بیماری های مختلف پا از جمله: انحراف شصت پا، ساییدگی شصت پا و فرو رفتن ناخن در انگشت شصت شود.

کفش چرم عالی و مناسب ویژگی های زیادی دارد:

  1. کفش چرم خوب باید جنسی خوب داشته باشد
  2. قالب و پنجه ی کفش باید مناسب و استاندارد باشد
  3. پاشنه ی استاندارد نیز در انتخاب کفش چرم، بسیار اهمیت دارد.

کیفیت های گوناگون کفش چرم پسرانه

کیفیت های گوناگون کفش چرم پسرانهکفش های چرم پسرانه کیفیت های مختلف و گوناگونی دارند، اگر ما محصولی که انتخاب می کنیم چرم اصل، طبیعی و فاقد هرگونه مواد اضافه ای باشد، دوام و کیفیت بسیار بالایی دارد، چون چرم های طبیعی منافذ بازی دارند که اکسیژن را به پاها می رسانند و از بروز مشکلات و آسیب به پاها جلوگیری می کنند.

چرم ها انواع و کیفیت های مختلفی دارند از جمله: 

  • چرم نبوک
  • چرم کامل
  • چرم اشبالات
  • چرم ورنی
  • چرم کرونی و …

کیفیت چرم های کامل نسبت به چرم های دیگر بسیار بیش تر است و در درجه ی بعد از چرم نبوک قرار می گیرند.

چرم طبیعی و با کیفیت، چرمی است که بیش از اندازه براق نباشد، وقتی پا در آن قرار می گیرد دچار چین و چروک نشود، بوی مواد شیمیایی از آن استشمام نشود و بوی طبیعی  پوست حیوانات را داشته باشد و اگر فندک روشنی بر روی چرم قرار گیرد هرگز دچار احتراق نخواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.