قیمت فروش کفش چرم عسلی مردانه در تهران

یکی از مهمترین پوشاکی که افراد دغدغه های فراوانی برای تهیه آن دارند، کفش می  باشد. ما امروز می خواهیم بهترین کفش چرم عسلی مردانه را به شما معرفی کنیم. در ادامه مطلب با مشخصات کفش چرم و شرایط صادرات آن آشنا خواهیم شد.

قیمت فروش کفش چرم عسلی مردانه در تهران

مشخصات فنی کفش های چرم عسلی

مشخصات فنی کفش های چرم عسلی شاید یکی از دلایلی که افراد از خریدکفش کوهنوردی آسیا زنانه  منصرف می شوند این مسئله باشد که چون نمی دانند چگونه باید کفش چرم عسلی را از چرم کفش مصنوعی تشخیص بدهد ترجیح می دهند قید این جنس را بزنند.

در این قسمت می خواهیم به این سوال و مسئله پاسخ بدهیم تا به راحتی بتوانید فرق این دو را متوجه شوید:

  • اول اینکه محصولاتی که از چرم های طبیعی تولید می شوند دارای شناسنامه هستند و به درخواست از فروشنده و رویت آن می توانید یک قدم به تشخیص طبیعی بودن چرم محصول نزدیک شوید.
  • دوم اینکه چرم های طبیعی ضخامت یکسانی ندارند و ممکن است قسمتی نازک تر از قسمت دیگر باشد در حالیکه چرم های مصنوعی به دلیل آن که به کمک دستگاه های مخصوص تولید می شوند یکدست هستند.
  • سوم اینکه طرح موجود در سطح چرم طبیعی یکدست نیست و متفاوت است در حالیکه در چرم های مصنوعی اینگونه نمی باشد.
  • چهارم اینکه می توانید به قسمت پشت چرم به کار رفته توجه کنید. پشت چرم های طبیعی حالتی پرزدار دارند و همین ویژگی باعث گرم نگه داشتن پاها می شود در حالیکه در چرم های مصنوعی پشته یکدست و هم سطح رویه آن است

مدل های مدرن کفش چرم عسلی مردانه

مدل های مدرن کفش چرم عسلی مردانه برای بازار کفش چرم عسلی مردانه  با بهترین برند چرم هزینه بیش تری باید پرداخت کرد اما مطمئن باشید با خرید یک کفش باکیفیت تا سالها از خرید مجدد آن آسوده خواهید بود. قیمت کفش چرم با توجه به دوام و کیفیت بالای آن بسیار بالا می باشد.

نکته دیگری که باید در هنگام خرید کفش عسلی مردانه  به آن توجه داشته باشید این است که حتما کفشی که می خرید اندازه پای شما باشد و در دراز مدت باعث خستگی پاهای شما نشود و شما در آن احساس راحتی داشته باشید.

چرمها انواع مختلفی دارند که به طور کلی به دو دسته چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم می شوند. برای ساخت دمپایی خام چرم طبیعی هم از انواع مختلفی استفاده می کنند که در زیر بهترین و پرطرفدارترین نوع آن را می آوریم:

  • چرم پوست گاو
  • چرم پوست بز
  • چرم پوست شترمرغ
  • چرم پوست ماری

کفش های  تمام چرم  علاوه بر ظاهر خاص و خیره کننده خاصیت های درمانی هم دارند. این کفشها به خوبی از پاهای شما محافظت می کنند و آنها را گرم نگه می دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.