قیمت عمده کفش چرم اسپرت تبریز

چرم به طور کلی از پوست حیوانات درست شده و از طریق روش دباغی از حالت اولیه طبیعی در می آید یکی از سوغات اصلی شهر تبریز می باشد چرم در شهر تبریز قدمتی چند ساله دارد و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و از چرم حیوانات مانند گوسفند، گاو به حالت نبوک، چرم آستری و… تبدیل شده و از آن ها جهت تولید کفش چرم اسپرت، کفش چرم اداری و کیف های چرمی استفاده می شود.

قیمت عمده کفش چرم اسپرت تبریز

اطلاعاتی درباره کفش چرم اسپرت تبریز

اطلاعاتی درباره کفش چرم اسپرت تبریز برای داشتن کفش چرمی اسپرت سالم باید به آن رسیدگی شود و نیاز به نگهداری زیادی دارد تا گرد و خاکی روی کفش نباشد زیرا به مرور زمان باعث خرابی می شود. برای نگهداشتن از کفش چرمی نباید آن را به مدت طولانی جلوی آفتاب گذاشت باید آن را در مکانی تاریک مانند کمد یا جا کفشی نگه داری کرد. حتما برای سالم ماندن کفش چرم اسپرت از واکس گیاهی استفاده شود.

همانطور که گفته شددمپایی خام طرفدار بسیار زیادی دارد. برای آشنایی با انواع کفش چرم تبریز در ذیل به آن اشاره می کنیم.

  • کفش چرم نبوک: این چرم از پوست گاو درست می شود و برای تولید این کفش به ظرافت آن باید توجه زیادی بشود.
  • کفش چرم جیر: به صورت مخملی می باشد و طرفدار بسیار زیادی دارد از پوست گوساله تولید می شود.
  • کفش چرم ورنی: براق است و چرم آن از گوساله و گاو تولید می شود در هنگام تولید رویه این کفش چرمی را با لاک لعابی پوشش می دهند.

راهنمای جامع خرید کفش چرم اسپرت

راهنمای جامع خرید کفش چرم اسپرت برای خرید کفش کوهنوردی آسیا زنانه  باید به نکاتی توجه کرد تا فرق چرم اصلی با چرم مصنوعی را بشناسیم در زیر برای شناخت آن نکاتی را بیان می کنیم:

راه اول باید کفش را بو کرد اگر بوی مواد مصنوعی یا شیمیایی ندهد کفش چرم طبیعی است.

راه دیگر شناخت چرم اصلی میزان رطوبت است چند قطره آب روی کفش می ریزیم اگر جذب کفش شد از چرم اصلی تشکیل شده است.

مورد دیگر تشخیص چرم اصلی فشار دادن کفش است اگر کفش را فشار دهیم چروک شود نشان دهنده این است که از چرم اصلی تشکیل شده است.

مورد آخر جهت تشخیص رنگه سطحی کفش چرم است اگر دو رنگ باشد نشان دهنده کفش چرم طبیعی است زیرا کفش چرم مصنوعی رنگ یکنواختی دارد.

یکی از نکات مهم که کفش چرم تبریز طرفدار بسیاری پیدا کرده است رنگ آن است که با تمام تیپ ها و استایل ها ست می شود زیرا کفش چرمی را می توان با تیپ های اسپرت و مجلسی ست کرد. با توجه به نکاتی که درباره ی تشخیص چرم طبیعی گفته شد می توان به آسانی کفش چرم را خریداری کرد و از خرید خود لذت برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.