قیمت صندل چرم پسرانه به صورت عمده

فروش عمده انواع صندل چرم پسرانه به صورت آنلاین و اینترنتی!بهترین و با کیفیت ترین صندل های چرم را با صرف کمترین هزینه و زمان برای فروشگاه خود خریداری کنید.

با فرا رسیدن فصل گرم سال مردم به دنبال خرید صندل های سبک و چرم هستندو فروشگاه ها برای تامین نیاز آنها به صورت عمده اقدام به خرید صندل های چرمی می کنند.

قیمت صندل چرم پسرانه به صورت عمده

دانستنی های انواع صندل چرم

دانستنی های انواع صندل چرمکفش فوتبال پسرانه بسیار می تواند برای پای شما مفید باشد؛زیرا علاوه بر اینکه زیبا و با دوام هستند مانع از تعریق پاهای شما می شوند.

چرم به کار رفته در صندل ها به دو صورت طبیعی و مصنوعی است.که البته چرم های مصنوعی ارزان تر هستند و از لحاظ زیبایی فرق چندانی با صندل های چرم طبیعی ندارند اما باید به خوبی از آنها مراقبت کنید.

صندل های چرم انواع مختلفی دارند اما شما باید در انتخاب صندل به چند نکته توجه کنید:

  • سایز صندل چرم بسیار مهم است:بسیاری از پدر و مادر ها برای فرزندان خود صندل های چرمی با سایز بزرگتر خریداری می کنند که این باعث می شود پای فرزندان درون صندل حرکت کند و بچه ها نتوانند دیگر به راحتی بازی کنند و بدوند.
  • صندل باید قسمت روی پا و انگشتانتان را بپوشاند:بسیاری از صندل ها این قسمت های پا را پوشش نمی دهند و نمی تواند از وارد شدن ضربه به انگشتانتان جلوگیری کند.
  • صندل های چرم خاصیت نفس پذیری بیشتری نسبت به دیگر صندلها دارند:یکی از ویژگی های بسیار مهم که می تواند بسیار مفید باشد خاصیت نفس پذیری است که در چرم های طبیعی بیشتر دیده می شود.

صندل هایی که با یکدیگر متفاوت هستند در طرح و نوع چرم با هم فرق دارند اما جالب است بدانید که همه صندل های این تولیدی این ویژگی ها را دارد و می تواند مشتریان زیادی را برای شما جذب کند. کافی است که از این سایت صندل های خود را در طرح ها و رنگ های مختلف سفارش دهید.

معرفی مدل های صندل چرم پسرانه

معرفی مدل های صندل چرم پسرانه مدل های زیادی از صندل های چرم تا به امروز طراحی شده و تولید شده است اما پرفروش ترین کفش حرفه ای اسکیت چرم پسرانه صندل هایی بوده اند که در زیر به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

  • صندل چرم لا انگشتی
  • صندل چرم طبیعی
  • صندل هایی با چرم ضخیم
  • صندل های با چرم  نازک

صندل های چرم طبیعی، بسیار مناسب اند و با دوام بالایی که دارند می توانند چندین سال را برای شما کار کنند. صندل هایی که چرم نازک دارند طبیعتا سبک تر هستند و خیلی مورد استقبال پسر ها قرار دارد.

صندل های جدید و زیبایی که طراحی های آنها باعث می شود که همه فروشندگان کفش و صندل به دنبال همچین صندل هایی باشند.البته شاید بتوانید این صندل ها را با این طراحی در جای دیگر نیز پیدا کنید اما با این قیمت که به صورت عمده به فروش میرسد را بعید می دانم بتوانید در جای دیگر پیدا کنید.

مدل های شیک که هر پسری آرزو دارد از این کفش های تابستانی یا همان صندل ها داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.