قیمت انواع کفش چرم زنانه دست دوز اصل

کفش چرم زنانه دست دوز یکی از لوکس ترین کفش ها و بسیار شیک و جذاب می باشد، کفش چرم زنانه در طرح های بسیار شیک و جذاب و با طیف رنگی بسیار متنوع با بهترین نوع کیفیت تهیه و تولید شده و به سایر نمایندگی های فروش عرضه می گردد.این محصول مرغوب به علت کیفیت بینظیر و طرح های خاصی که دارد همواره مورد تقاضای بازارهای داخلی و خارجی قرار گرفته است و به کشور های افغانستان، عراق و بسیاری دیگر از کشور های همسایه صادر می گردد. صادرات کفش صندل چرمی زنانه به علت مرغوبیت و تنوع بسیار پر رونق می باشد. فروشندگان عمده صندل چرم زنانه دست دوز أین محصول را در حجم کلی تر و نهایت مرغوبیت و در قیمت مناسب تر به فروش می رسانند. قیمت انواع کفش چرم دست دوز اصل با در نظرگرفتن کارایی و راحتی و کیفیت بالا بسیار مناسب می باشد.

قیمت انواع کفش چرم زنانه دست دوز اصل

مزایای استفاده از کفش های چرم دست دوز

مزایای استفاده از کفش های چرم دست دوز این کفش کشتی لیون در راحت ترین مدل ها در انواع کفش های طبی، نیم بوت های اسپرت دخترانه ، کالج های زنانه، کفش های اسنیکر، کفش های بدون پاشنه و تخت که راحت ترین کفش چرمی می باشد و کفش های پاشنه دار که تهیه شده از برترین چرم های مرغوب و طبیعی جهت پیشگیری از میخچه پا و انواع درد های مفصلی مربوط به پا و کمر در زیباترین طرح ها و کامل ترین طیف های رنگی تهیه و تولید می گردد

کفش چرم دست دوز  در انواع مختلف مجلسی، صندل، اسپرت، پاشنه بلند، پاشنه تخت، دمپایی راحتی و انواع بسیاری دیگر طراحی گردیده  و در سایز های مختلفی توسط افراد کارشناس  و متخصص و به وسیله تجهیزات استاندارد تولید می گردد. این کفش ها از مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار می باشد. اگر به دنبال یک جفت کفش راحت، بادوام، مستحکم و زیبا هستید، انتخاب این کفش ها گزینه مناسبی می باشد. قیمت این محصول بسیار عالی است.

صادر کنندگان کفش چرم دست دوز تبریز توانسته اند با بکار گیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از جدید ترین و بروز ترین طرح ها و دستگاه های مدرن، بهترین و مرغوب ترین نوع این محصول را تهیه و تولید کنند و همواره صادرات پر رونقی را در این زمینه ایجاد نمایند.این محصول همواره به کشور های همسایه مانند امارات، کویت، عراق و بسیاری دیگر صادر شده و موجب سود آوری بالایی برای کشور عزیزمان ایران می گردد.

راهنمای نگهداری از کفش چرم زنانه دست دوز اصل

راهنمای نگهداری از کفش چرم زنانه دست دوز اصل جهت نگهداری عالی از کفش چرم زنانه دست دوز اصل باید آن را در جای خشک نگهداری کرده و از واکس های چرمی که مخصوص این نوع از کفش ها می باشد باید استفاده گردد.

اگر لکه ای روی کفش ایجاد شده سریعا آن را با اسفنج و صابون تمیز کرده تا لکه در روس سطح کفش ماندگار نشود.همچنین اگر کفش خامی شد سریعا آن را با اسفنج مرطوب تمیز کرده تا دوام و رنگ آن حفظ شود.

جهت واکس زنی دمپایی المطراش ایرانی بهتر است آن را شب واکس زده تا صبح بسیار براق شود زیرا استفاده از واکس همان موقع باعث جذب خاک در طی راه رفتن می شود.

جهت سفارش کفش دست دوز می توانید هم اکنون با مدیر فروش نمایندگی ابن محصول تماس برقرار کرده و مرغوب ترین نوع کفش چرم زنانه دست دوز را با قیمتی به صرفه خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.