فروش عمده صندل چرم دخترانه شیک

امروزه با توجه به افزایش جمعیت و تردد زیاد یا پیاده روی طولانی مدت دختران و زنان موجب شده که به نوع و جنس کفش بیشتر اهمیت بدهند تا هیچ آسیبی به پاها و کمر خود وارد نکنند. با همه ی اینها فروش عمده صندل چرم دخترانه روند رو به رشدی داشته است. امروزه با توجه به مدل های مختلف این نوع از صندل های چرم دخترانه سبب شده که تولید کنندگان این نوع از دمپایی خام مدل های گوناگونی با توجه به مد سال تولید و به بازار عرضه کنند. و در آخر برای خرید صندل چرم می توان به مراکز عمده مراجعه و خریداری کرد.

فروش عمده صندل چرم دخترانه شیک

مشخصات فنی صندل های چرم

مشخصات فنی صندل های چرم

صندل های چرم با توجه به نوع و جنس آن مشخصات فنی متفاوتی دارند. صندل دخترانه تابستانی باید این مشخصات را به نحو احسنت داشته باشد از قبیل این مشخصات: کف صندل باید طوری طراحی شود که قوس کف پا را به خوبی بگیرد، وجود یک بند چرمی برای صندلها الزامی است، چون در فصل تابستان پاها به طور معمول بزرگترند پس باید پاشنه صندلها بخصوص برای خانمها بزرگتر باشد، ارتفاع پاشنه صندل نباید از چهار سانتی متر بیشتر باشد به خاطر این که باعث می شود کمترین فشار به پا، ران و کمر وارد شود. و در آخر باید صندل هایی که انتخاب می کنیم باید انعطاف پذیر باشد تا موقع پیاده روی، پاها احساس خستگی نکنند.

دسته بندی مدل های صندل چرم دخترانه

دسته بندی مدل های صندل چرم دخترانه

امروزه با توجه به اهمیت دادن دختران و زنان با توجه به مد سال و کیفیت، و نوع جنس کفش کوهنوردی آسیا زنانه، تولید کنندگان این نوع از صندلها را در طرحها و دسته بندی های متنوع و گوناگون تولید می کنند.با توجه به فصلها، خانمها برای خود نوع صندل چرم را انتخاب می کنند. مثل: کفش های بدون پاشنه باله و صندل عروسکی، صندل های بنددار، صندل های پاشنه دار، صندل های لژ دار، صندل های پشت باز و انواع دسته بندی های مختلف با توجه به فصلی بودن تولید و به بازار عرضه می شود. تولید کنندگان این نوع از صندلها، همه ی شرایط و ویژگی های مربوط به مد سال را در نظر می گیرند و با طراحی و رنگ بخشیدن دلنشین به روی صندلها، سعی می کنند تا رضایت بیشتری از دختران را جلب کنند. و تولید کنندگان و کارخانجات به خاطر کیفیت خوب و مطلوب این نوع از کفشها توانسته اند با دادن این نوع از کالاها را در طرحها و رنگ های مختلف و دلنشین، بتوانند نبض بازار را در دست بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.