فروشنده عمده کفش چرم اداری مردانه شیک

استفاده بشر از کفش قدمتی دیرینه دارد شاید بتوان گفت چیزی در حدود 5 هزار سال. بطور دقیق مشخص نیست که منشا استفاده از کفش به کدام منطقه و فرهنگ بر می گردد اما چیزی که کاملا واضح است، جایگاه ویژه آن در زندگی روزمره عصر حاضر می باشد. با گذشت زمان و رونق صنعت مد و پوشاک، شکل کفشها نیز دچار تغییر و تحول بسیاری شده. بطور مثال کفش چرم اداری مردانه یکی از انواع کفشها برای استفاده روزانه می باشد که در عین استحکام، زیبایی خاصی را نیز به تیپ و استایل می بخشد. 

فروشنده عمده کفش چرم اداری مردانه شیک

معرفی مدل های کفش چرم اداری مردانه

معرفی مدل های کفش چرم اداری مردانه

قبل از معرفی انواع کفش های چرم اداری، ابتدا توضیحی در مورد انواع متریال های سازنده کفش و چرم بیان می کنیم. کفشها به سبب کاربرد روزمره و متداول، یکی از ضروری ترین اقلامی بشمار می رود که یک انسان به آن احتیاج دارد.

این کالا در انواع و متریال های متنوع ساخته می شود که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند و در فصول مختلف سال استفاده می شوند. کفش های مردانه و زنانه بر حسب کاربرد به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

 1. کفش های ورزشی: ارگونومی این نوع کفشها به گونه ایی طراحی شده که برای فعالیت های بدنی بالا مانند دویدن بسیار مناسب می باشند
 2. کفش های رسمی و اداری: در این نوع کفشها خبری از رنگ های شلوغ و طراحی های غیر متعارف نیست که برای فضاهای رسمی مانند اداره ها بسیار مناسب می باشد
 3. کفش های راحتی: متریال های استفاده شده در این نوع محصول جهت استفاده های روزمره و عادی بسیار مناسب می باشد
 4. کفش های اسپرت: دارای طراحی و مدل های متنوع تری نسبت به سایر انواع کفشها هستند و از تنوع رنگ بالاتری برخوردارند.
 5. کفش های طبی: به سبب زیره و طراحی مناسبی که دارد از فشار و ضربات وارده به بدن تا حد زیادی جلوگیری می کند. 
 6. صندل و کفش های تابستانه: همانطور که از نام آن پیداست، به نوعی از این محصول اطلاق می شود که به جهت روزنه، بند ی که دارند و همچنین پوشیدگی کمتر، برای خنک ماندن پا در فصل گرما استفاده می شوند.

چرم از آماده سازی و پرداخت پوست حیواناتی همچون گاو، شتر، بز و گوسفند بوسیله اضافه کردن مواد مختلف جهت افزایش ماندگاری و جلوگیری از پوسیدگی آن، بدست می آید. کفش های ساخته شده از چرم طبیعی دارای استحکام فوق العاده، ظاهری جذاب و انعطاف پذیری بالا می باشد. 

از انواع کفش چرم اداری مردانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آکسفورد
 • دربی
 • سر کلاهی
 • سگگ دار
 • بوت رسمی

دلیل محبوبیت کفش چرم در بین ایرانیان

دلیل محبوبیت کفش چرم در بین ایرانیان

کفش چرم مردانه با ظاهر جذاب و استایل فریبنده، در افزایش زیبایی ظاهری یک شخص سهم بسزایی دارد. همچنین پوشیدن این نوع کفش می تواند بیانگر شخصیت و اصالت باشد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند و می تواند بیانگر دلیل محبوبیت کفش چرم بین ایرانیان باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.