عمده فروشی کفش چرم دست دوز درجه یک

یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدل های کفش چرم نوع دست دوز آن است. کفش چرم دست دوز دارای ویژگی ها و خصوصیاتی است که سبب استقبال روزافزون مردم از آن شده است. این کفش ها به دلیل زیبایی خاص و شیک بودن و همچنین داشتن کیفیت بالا از دیگر علل محبوبیت زیاد آن می باشد.

عمده فروشی کفش چرم دست دوز درجه یک

مراحل فرایند تولید کفش چرم دست دوز

مراحل فرایند تولید کفش چرم دست دوز تولید کفش چرم مراحل مختلف و متعددی دارد. برای تولید این نوع از کفش ها، باید ابتدا پوست مورد نیاز تهیه شود. برای تهیه کفش چرم بهترین نوع پوست، پوست گاوی است، که دارای کیفیت بالا و ضخامت بیشتر می باشد. بنابراین استفاده از آن برای کفش بهتر و مناسب تر است. بعد از این که پوست به دست آمد، به دباغی منتقل می شود و در دباغی پوست به چرم مورد نظر تبدیل می گردد. بعد از این که چرم تولید شد، برای تولید کفش به کارگاه منتقل می شود. در کارگاه چرم ها بر اساس طراحی ها و مدل های مورد نظر نظر بریده می شود و آماده دوخت می گردد. در این مرحله برای تولید کفش زیره، رویه و بخش های دیگر به صورت دستی دوخته می شود بعد از این که بخش های مختلف کفش دوخته شد و آماده گردید، این بخش ها به همدیگر دوخته و یا بخیه می شود. به این صورت کفش چرم شکل نهایی و اصلی خود را به دست می آورد. در این روش تولید، همه مراحل از ابتدا تا انتها به صورت دستی تولید می گردد. تولید کفش چرم به این صورت، سبب تولید کفش های بسیار زیبا و شیک می شود. امروزه کفش های دست دوز در بازار طرفداران زیادی دارد.

قیمت عمده بهترین مدل های کفش چرم دست دوز

قیمت عمده بهترین مدل های کفش چرم دست دوز قیمتکفش کشتی لیون متاثر از فاکتورهای زیادی است. بر اساس نوع چرم، نوع دوخت و برند کفش، می تواند قیمت ها متفاوت باشد. بنابراین ویژگی کفش چرم بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. اما می توان به صورت عمده این کفش ها را از مرکز تولید و توزیع کفش های چرم به قیمت مناسب و ارزان خریداری کرد. در این مرکز انوع کفش های چرم دست دوز با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت وجود دارد.

ویژگی های برجسته کفش چرم دست دوز

ویژگی های برجسته کفش چرم دست دوزدمپایی المطراش ایرانی ویژگی هایی زیادی دارد. از جمله ویژگی هایی که این کفش ها دارند می توان به این موارد اشاره کرد. مواردی مانند برخورداری از کیفیت بسیار بالا، دوام و ماندگاری زیاد آن، دوخت بسیار زییا و ظریف کفش و همچنین داشتن ظاهر شیک و مجلسی از جمله این ویژگی ها می باشد. همگی این ویژگی ها، کفش های چرم را به بهترین و با کیفیت ترین نوع کفش چرم موجود در بازار تبدیل کرده است.

مراحل تولید کفش چرم دست دوز

مراحل تولید کفش چرم دست دوز این بند تکراری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.