عمده فروشی کفش چرم اصفهان درجه یک

استفاده بشر از کفش قدمتی دیرینه دارد شاید بتوان گفت چیزی در حدود 5 هزار سال. بطور دقیق مشخص نیست که منشا استفاده از کفش به کدام منطقه و فرهنگ بر میگردد اما چیزی که کاملا واضح است، جایگاه ویژه آن در زندگی روزمره عصر حاضر می باشد. با گذشت زمان و رونق صنعت مد و پوشاک، شکل کفش ها نیز دچار تغییر و تحول بسیاری شده است. کفش چرم اصفهان یکی از انواع کفش ها برای استفاده روزانه می باشد که در عین استحکام، زیبایی خاصی را نیز به تیپ و استایل می بخشد.

عمده فروشی کفش چرم اصفهان درجه یک

اطلاعاتی درباره کفش های چرم اصفهان

اطلاعاتی درباره کفش های چرم اصفهان قبل از معرفی کفش چرم اصفهان، ابتدا توضیحی در مورد انواع متریال های سازنده کفش و چرم بیان می کنیم. کفش ها به سبب کاربرد روزمره و متداول، یکی از ضروری ترین اقلامی بشمار می رود که یک انسان به آن احتیاج دارد.

چرم از آماده سازی و پرداخت پوست حیواناتی همچون گاو، شتر، بز و گوسفند بوسیله اضافه کردن مواد مختلف جهت افزایش ماندگاری و جلوگیری از پوسیدگی آن، بدست می آید. کفش های ساخته شده از چرم طبیعی دارای استحکام فوق العاده، ظاهری جذاب و انعطاف پذیری بالا می باشد.

استان اصفهان سابقه ی دیرینه ایی در تولید انواع ملزومات چرمی مانند کیف، کفش، کمربند و … دارد. واحد های تولیدی استان اصفهان با بکارگیری مرغوب ترین انواع چرم، بروز ترین تکنولوژی و متخصصان این حوزه همواره جایگاه ویژه ایی در بازار کیف و کفش چرم در ایران دارند.

کفش های چرم اصفهان به سبب طراحی فوق العاده و متریال مرغوب دارای ویژگی های زیر می باشند:

  • دارای استحکام و دوام مثال زدنی که در برابر سرما و گرما مقاومت فوق العاده ایی دارد
  • انعطاف پذیری بالایی دارد
  • جنس کفی و زیره کفش از متریال مرغوب و نرم می باشد
  • طراحی کفش استاندارد و مطابق با ارگونومی پا می باشد که کمترین آسیبی به پا وارد نمی کند

نباید این نکته را فراموش کرد که یک کفش مناسب باید از یکسری استاندارد های حداقلی برخوردار باشد تا سبب آسیب به پا، زانو و لگن نشود. یک کفش مناسب می تواند از بسیاری از ضربات و فشار ها به زانو و لگن جلوگیری کند.

کفش کشتی لیون به سبب طراحی قالب و پنجه کش مناسب، همواره یکی از انتخاب های مناسب برای افرادیست که به سلامت پا اهمیت می دهند.

معرفی مدل های جدید کفش های چرم اصفهان

معرفی مدل های جدید کفش های چرم اصفهان مدل های دمپایی المطراش ایرانی بر حسب نوع چرم، کاربرد، طراحی و … بسیار متنوع می باشد. از مدل های جدید کفش چرم مردانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آکسفورد
  • دربی
  • سر کلاهی
  • سگگ دار
  • بوت رسمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.