عمده فروشی کفش تمام چرم دست دوز در تهران

کفش تمام چرم دست دوز بسیار مقاوم و با کیفیت می باشد. این کفش ها در زمان های بسیار طولانی قابلیت استفاده را دارند و به راحتی دچار پوسیدگی و خرابی نخواهند شد. در برابر آب کاملا نفوذ ناپذیر می باشد و اجازه نفوذ مواد خارجی را به فضای داخل نخواهند داد. این کفش فوتبال پسرانه در مدل های بسیار زیبا، جذاب و فوق العاده جدید تولید می شوند.

عمده فروشی کفش تمام چرم دست دوز در تهران

طبقه بندی انواع مدل های کفش تمام چرم دست دوز

طبقه بندی انواع مدل های کفش تمام چرم دست دوزکفش های ساخته شده از چرم در داخل کشور ایران بسیار متنوع می باشند. در واقع استفاده از چرم پیشینه ای تاریخی دارد. این چرم ها تهیه شده از پوست گوساله و گاو می باشند. کاملا طبیعی و مرغوب هستند.

کفش تمام چرم دست دوز دارای یک لایه چرمی در رویه کفش و یک قسمت چرمی در زیره آن می باشد. وزن این کفش بسیار سبک می باشد و در هنگام راه رفتن و پیاده روی هیچ فشاری به افراد وارد نخواهد شد.

امروزه انواع مختلفی از کفش حرفه ای اسکیت چرمی دست دوز را می توان طبقه بندی کرد. از جمله مدل های زنانه و مردانه. بسیاری از چکمه های زنانه زمستانی و پوتین های مخصوص  مردانه جهت انجام فعالیت های سخت در این حیطه قرار می گیرند.

کفش دست دوز چرمی بسیار مقاوم و مستحکم می باشد‌. آب و رطوبت به آن نفوذ نخواهد کرد. برای افرادی که در رشته های ساختمانی فعالیت دارند استفاده از این کفش ها توصیه می گردد. زیرا بسیار مقاوم بوده و از پا در برابر خطرات محافظت می نماید.

مشخصات فنی کفش تمام چرم دست دوز

مشخصات فنی کفش تمام چرم دست دوزمشخصات کفش چرم دست دوز  و ویژگی های آن بسیار مشخص و قابل رویت می باشد. در واقع از ظاهر یک کفش و نحوه دوخت آن می توان به نحوه تولید آن پی برد.

امروزه انواع کفش چرم دست دوز در بازار مشاهده می شود. نوع دوخت این کفشها در دو ردیف صورت می پذیرد. دور تا دور کفش با یک دوخت ظریف و زیبا مقاوم می شود. بدین صورت به هیچ وجه دچار پارگی نخواهد شد.

کفش های دست دوز در انواع مختلفی از جمله سنتی و سبک های جدید تولید می شوند. زیرا این نوع کفش طیف گسترده ای از خریداران را شامل می شود. هنوز هم بسیاری از افراد به دنبال کفش ساخت دست می باشند.

تمامی مراحل تولید کفش دست دوز توسط خود شخص تولید کننده صورت می پذیرد. زیره کفش نیز در بسیاری از موارد با یک دوخت بسیار مقاوم بخش داخلی کفش را می پوشاند. این کفشها فوق العاده راحت و سبک وزن هستند. در تولید آنها از هیچ گونه ماده اضافی استفاده نخواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.