عمده فروشان کفش چرم سایز بزرگ مردانه در تهران

کفش چرم سایز بزرگ مردانه کفشی فوق العاده ایده آل و باکیفیت می باشد. کارخانه تولیدی این محصول توانسته کفش کاربردی و راحتی را برای استفاده های روزانه مانند دویدن، ورزش کردن، تفریح، رفتن به اداره و غیره را بسازد تا خریداران بتوانند از آن استفاده کنند. زیره این کفش از جنس پولی یور تام می باشد که ضد سایش و شکنندگی می باشد. و به پا فشار نمی آورد و در استفاده طولانی مدت پای شما عرق نمی کند و خسته نمی شود. تولید این محصول توسط کارگران ایرانی صورت می گیرد. گروه تولیدی همواره تلاش می کند کفشی کاملا استاندارد و بروز رسانی شده با برند های خارجی به شما بدهد.

عمده فروشان کفش چرم سایز بزرگ مردانه در تهران

مدل های متنوع کفش چرم سایز بزرگ مردانه

مدل های متنوع کفش چرم سایز بزرگ مردانه کفش چرم اصل در مدلها و سایز های زیادی و فراوانی در نمایندگیها موجود است. کفش چرم مردانه با زیره پولی یور تام و رویی چرمی بسیار عالی و نشکن واقع شده این کفش بعد از تولید در کارخانه به طور مستقیم به نمایندگی های فروش فرستاده می شود.

کفش چرم مردانه از سایز سی و شش تا چهل و پنج برای مردان ساخته می شود. برای ساخت این محصول مرغوب از چرم گاوی استفاده می کنند تا هیچ پارگی در کفش اتفاق نیفتد.

کفش مخصوص دویدن مردانه بسیار عالی و بسیار فوق العاده و زیبا بوده است. این کفش ماندگاری بسیار طولانی دارد از مرغوبیت بالایی برخوردار است. و برای قلب دوم شما مشتریان بسیار مناسب می باشد. استایل بدن را نگه می دارد به پا فشار نمی آورد و از پا محافظت می کند.

بهتر است بدانید که کفش چرم مردانه دارای ضخامت بسیار بالایی دارد. به همین بابت برای تولید این کفش از بهترین مواد اولیه مرغوب و عالی استفاده می شود. شرکت تولیدی این محصول نشان استاندارد دارد. صادرات این محصول به کشورهای همسایه مانند ترکیه، افغانستان و پاکستان صورت می گیرد. این کفش در طیف رنگی بسیار مختلفی به فروش می رسد.

راهکار تشخیص کفش چرم اصل

راهکار تشخیص کفش چرم اصل برای تشخیص چرم بودن کفش سفید اسپرت پسرانه باید آن را مشاهده، لمس و بو کنید.

1-آن را مشاهده کنید اگر چرم دیده باشید می فهمید که چرم کفش اصل است یا نه!

2-آن را لمس کنید، چرم کفش بسیار سبک و لطیف می باشد

3-آن را بو کنید، چون اگر چرم طبیعی باشد بوی چرم طبیعی را دارد.

اگر به دنبال یک کفش چرم بسیار فوق العاده و با کیفیت هستید، می توانید با مراجعه به نمایندگی‌های فروش این محصول با بهترین قیمت این محصول را دریافت کنید. ارسال این محصول به سراسر کشور صورت می گیرد. تمام سفارشات با پیک رایگان کلی و جزئی پذیرفته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.