عرضه کننده کفش کار نسوز ایمنی

به طور کلی برخی از مشاغل وجود دارند که بسیار پر خطر هستند، به همین دلیل نیاز است که یک سری  وسایل ایمنی،‌جهت حفظ ایمنی، به کارکنان ارائه شود.

کفش کار ایمنی یکی از مهم ترین وسایل ایمنی می باشد که کیفیت و جنس آن، بسیار مهم‌ است.

ما برترین عرضه کننده کفش حرفه ای ووشو کار نسوز ایمنی می باشیم که محصولاتی بسیار با کیفیت و با دوام‌ را با مناسب ترین قیمت عرضه می کنیم.

عرضه کننده کفش کار نسوز ایمنی

اطلاعاتی در مورد کفش کار نسوز

اطلاعاتی در مورد کفش کار نسوز

کفش‌کار نسوز می بایست ویژگی های بسیار زیادی داشته باشد و از استاندارد های مهمی برخوردار باشد تا مناسب شغل ای پر خطر باشد، حال می خواهیم‌ اطلاعاتی در مورد  کفش کار نسوز در اختیارتان قرار دهیم.

کفش سالن فوتسال می بایست کاملا سبک‌باشد، به طوری که حتی در پا احساس نشود، این نوع کفش می بایست از زیره های‌ مخصوص تولید شوند، در تولید این نوع کفش از زیره های ضد لغزی و ضد الکتریسیته استفاده می شود.

کفش های کار نسوز می بایست قابلیت تحمل درجه حرارت بسیار بالا را داشته باشند و در صورت تماس به آتش و گرما، تغییر شکل ندهند و همچنین گرما را به داخل کفش عبور ندهند.

معمولا کفش های کار نسوز را از چرم گاوی تولید می کنند زیرا این نوع چرم‌، قابلیت های که ذکر شد را دارا می باشد.

کفش‌ نسوز دارای آستر های مخصوص می باشد که از پارچه های خاصی تولید شده است که در حفظ ایمنی بیشتر بسیار موثر هستند.

این نوع کفش ها، ضد تعریق، ضد قارچ‌و ضد بو هستند و در انواع گوناگون، ساق بلند، ساق کوتاه موجود هستند.

قسمت جلوی این نوع کفش ها از نوعی فولاد تولید شده است که کاملا ضد ضربه هستند و می‌توانند فشار ها و ضربه های بسیار محکم‌را بدون هیچ‌ گونه آسیبی تحمل کنند.

این کفش ها با مواد بسیار خاصی تولید می شوند و کاملا محکم هستند به صورتی که حتی در صورت برخورد با مواد اسیدی، تغییری در ماهیت این نوع کفش ایجاد نمی شود.

توجه داشته باشید که با وجود رعایت تمام نکات ایمنی در ساخت این کفش ها، کفش های نسوز کاملا استاندارد هستند و به هیچ‌عنوان به کمر و پا آسیب وارد نمی کنند و دارای‌ پد پاشنه نیز می باشند.

فروش ویژه کفش کار نسوز ایمنی

فروش ویژه کفش کار نسوز ایمنی

در صورت تمایل به خرید‌ کفش کار نسوز ایمنی می توانید از دو روش آنلاین و حضوری استفاده کنید.

ما فروش ویژه محصولات خود را آغاز کردیم و شما مشتریان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه تولید، قیمت و فروش کفش کار نسوز، به وب سایت درج شده مراجعه فرمایید و یا به مراکز فروش مراجعه کنید و کفش ایمنی با کیفیت و مناسب خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.