عرضه کننده کفش چرمی مردانه درجه یک

امروزه کفش چرمی مردانه، جزو اولویت های اغلب آقایان به هنگام انتخاب و خرید می باشد. چرا که آنها معمولا تایم زیادی از روز را سر کار می گذرانند و مجبور به استفاده از کفش هستند. به همین دلیل دنبال یک کفش اسکیت fashion راحت و در عین حال شیک هستند. کفش چرمی بهترین گزینه ای می باشد که آنها می توانند انتخاب نمایند. استانداردها و نکات مهم در مورد خرید کفش را در ادامه ی مطلب پیگیری نمایید.

عرضه کننده کفش چرمی مردانه درجه یک

دسته بندی کفش های چرمی مردانه از لحاظ کیفیت

دسته بندی کفش های چرمی مردانه از لحاظ کیفیتهمان طور که در ابتدا اشاره شد، کفش بروکس اصل چرمی مردانه جزو برترین کفشها می باشند. اما این امر، به کیفیت چرم به کار رفته در تولید آن بستگی دارد. چرا که برخی مواقع ممکن است کیفیت چرم، چندان مطلوب نباشد. کفش چرم مردانه تبریز، یکی از بهترین نوع کفش مردانه چرم می باشد که نه تنها در داخل کشور، بلکه در سراسر دنیا شناخته شده است. هنرمندان تبریزی، کلیه ی اصول اساسی که برای حفظ سلامت انسان لازم است را در تولید کفش های خود، مراعات و پیاده سازی می کنند.

در واقع آنها به شعار  «پا، قلب دوم انسان است» جامه ی عمل پوشانده اند و استانداردترین کفشها را تولید می کنند. این استانداردها در بخش بعدی به صورت شفاف تر بیان خواهند شد. بنابراین بسته به کیفیت چرم، می توان تنوع زیادی از کفش چرم مردانه داشت.

در مجموع بسته به نوع چرم، می توان کفش های چرمی مردانه را به چند دسته تقسیم کرد:

  • کفش چرم گاوی
  • کفش چرم بزی
  • کفش چرم دباغی گیاهی
  • کفش چرم دباغی شده ی کرومی

استاندارد های کفش چرمی درجه یک

استاندارد های کفش چرمی درجه یکبرخی از استاندارد های مهم کفش چرمی درجه ی یک به شرح زیر می باشد:

  • اولین و مهمترین استاندارد کفش، احساس راحتی در حین راه رفتن با آن می باشد. کفشی که این حس را در فرد القا کند، یک کفش استاندارد و ایده آل می باشد. علاوه بر این، کیفیت چرمی که به عنوان رویه ی کفش به کار می رود باید بالا باشد. چرم اصل، دارای منافذ ریز بسیاری در سطح خود می باشد. به همین خاطر زمانی که به عنوان رویه ی کفش استفاده می شود، جریان هوا را به راحتی از خود عبور می دهد و به پا اجازه ی تنفس می دهد. از این رو در کفش چرم استاندارد، پاها بو نمی گیرد.
  • آستر داخلی کفش استاندارد، باید فاقد مواد شیمیایی باشد. زیره ی آن نیز باید استاندارد و از جنس مرغوب انتخاب شود تا وزن بدن به طور مساوی روی پنجه و پاشنه ی پا تقسیم شده و سلامت کمر و ستون فقرات را به همراه داشته باشد.
  • قابل شست و شو بودن نیز از دیگر استاندارد های کفش چرمی درجه یک به شمار می رود. امکان شست و شوی کفش، به سلامت پا کمک شایانی می کند. علاوه بر این تمیزی ظاهر آن نیز به سهولت انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.