عرضه عمده کفش چرم بوت مردانه باکیفیت

کفش چرم بوت مردانه  در طرح و رنگ های مختلف و سایز های متفاوت به بازار عرضه می شوند ‌. کفش کار محافظت از پا را بر عهده دارد و پا قلب دوم ما انسان ها است زیرا که بیشتر از هر عضوی در بدن مورد استفاده قرار می گیرد و ما باید در مراقبت از آن کوشا باشیم چرا که هر گونه آسیب به پا موجب آسیب به ستون فقرات و همچنین کمر درد می شود به همین دلیل باید در انتخاب کفش اسکیت fashion دقت زیادی داشته باشیم .کفش چرم بوت مردانه که دو نوع چرم صنعتی و سنتی دارد ، از رویه ای چرمی ساخته شده است که مانع نفوذ آب و رطوبت به پا و محافظت از پنجه ها و انگشتان پا می شود و همچنین کفه ای آج دار ساخته شده اند که خصوصیت این کفه آج دار این است که مانع از لیز خوردن هنگام راه رفتن می شود و همچنین راه رفتن را تسهیل می بخشد .

عرضه عمده کفش چرم بوت مردانه باکیفیت

دسته بندی انواع کفش چرم بوت از لحاظ رنگ

دسته بندی انواع کفش چرم بوت از لحاظ رنگجدیدترین کفش چرم بوت که امروزه عرضه می شود بیشتر مدل بند دار و مشکی است که هم به نوعی  اسپرت محسوب می شود و هم ایمنی خوبی برا ما است .

بوت های چرم مردانه در رنگ های مختلف هستند ولی بیشتر از رنگ های مشکی و قهوه ای استفاده می شود و انواع دیگری نیز دارد که چرم و کتونی با هم هستند که مدل های اسپرت هستند .

مشتریان می توانند برای خرید بصورت عمده نیز درخواست بدهند ولی باید توجه داشته باشند که انواع سایز پا را مورد توجه قرار دهند.

برای این کار بهتر است از پای راست استفاده کنند چون پای راست کمی بزرگتر از پای چپ است و برای اندازه گیری بهتر است کف پا را روی یک کاغذ و سطح صاف قرار داده و بعد دور پا را خط بکشیم واز انتهای پاشنه پا تا نوک انگشتان اندازه گیری و جهت درخواست کفش بروکس اصل ارسال کنیم و بهتر است به مراکز معتبر مراجعه کنیم که در صورت وجود مشکل قادر به تعویض کفش باشیم و همچنین هنگام تحویل بهتر است خوب دقت کنیم که چرم رویی کفش پوسته پوسته و پاره نباشد و روی یک سطح صاف و تمیز کفش را بلافاصله بعد از تحویل امتحان کنیم .

ویژگی های کفش چرم بوت مردانه

ویژگی های کفش چرم بوت مردانهانواع کفش چرم مردانه طبق سایز بندی و رنگ بندی مشخص می شوند ولی بیشتر از مدل های مشکی و قهوه ای استقبال می شود . بوت مردانه دست دوز نیز برای مردان هست ولی خب نسبت به چرم های صنعتی تنوع کمتری دارند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.