صادر کننده دمپایی پلاستیکی ساحلی ساده

دمپایی پلاستیکی ساحلی ساده اما پر کاربرد از جمله مواردی است که در طول روز به وفور در جاهای مختلف استفاده می شود و در کشور ایران تولید خوبی دارد که در زمینه صادرات هم فعالیت می کند، صادر کننده کفش اسپرت پاشنه بلند ساده در رنگ های مختلف، این محصول را با کیفیت عالی با دوام بالا با بهترین قیمت و تنوع به دست تقاضا کننده می رساند.

صادر کننده دمپایی پلاستیکی ساحلی ساده

5 خصیصه بارز دمپایی پلاستیکی ساحلی ساده باکیفیت

5 خصیصه بارز دمپایی پلاستیکی ساحلی ساده باکیفیت دمپایی پلاستیکی ساده در عین سادگی بسیار شیک، راحت و زیبا هستند و در سه تنوع سایزی با قیمت های متفاوت تولید می شوند و می توان در طول روز از آن استفاده کرد.

دمپایی پلاستیکی ساحلی 5 خصیصه عمده و مهم دارد که در زیر به توضیح می پردازیم:

  1. ساختار این گونه دمپایی ها به گونه ای است که در مقابل نفوذ آب تغییری ندارند یعنی آب در رویه و کف آنها نفوذ پیدا نمی کند، به همین دلیل آن را ضد آب به حساب می آورند، این کفش کالج دخترانه اسپرت بسیار مناسب برای استخر و حمام می باشند.
  2. دمپایی پلاستیکی ساحلی با توجه به حالت عایق بودنشان، عایق خوبی در مقابل الکتریسیته می باشد.
  3. به دلیل این که از مواد پلاستیکی کاملا استاندارد در تولید آنها استفاده می شود، حتی در صورت استفاده مکرر ماندگاری طولانی دارند و کیفیت خود را از دست نمی دهند.
  4. خیلی راحت و کم وزن هستند و به انگشتان پا فشار یا وزنی وارد نمی کنند و به راحتی همه می توانند از آنها استفاده کنند.
  5. لایه های کفی آن نرم و انعطاف پذیر هستند و با هر بار قدم برداشتن انعطاف پذیری زیادی به وجود می آید.

علاوه بر این ها شستشوی ساده، نظافت راحت و خشک شدن سریع و تنوع رنگ برای هر رده سنی از دیگر خاصیت هایی است که در تمام نمونه های آن یافت می شود.

شرکت پخش دمپایی پلاستیکی ساحلی ساده

شرکت پخش دمپایی پلاستیکی ساحلی ساده شرکت پخش دمپایی پلاستیکی ساحلی ساده انواع دمپایی با کیفیت های عالی برای استفاده مردم در قسمت های مختلف و به خصوص قسمت هایی که بیشتر با آب سر و کار دارد ارائه می دهد.

این شرکت پخش دمپایی پلاستیکی را به صورت عمده و خرده انجام می دهد.

پخش دمپایی پلاستیکی به صورت عمده برای مخاطبانی که مغازه دار هستند و در کار فروش دمپایی فعالیت می کنند.

برای اطلاعات بیشتر از پخش دمپایی پلاستیکی در رنگ های مختلف می توانید از طریق آدرس های موجود در سایت در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید و یا اینکه با شماره موجود در سایت تماس حاصل نمایید و دمپایی مورد نظر خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.