صادرات انواع کفش کالج چرم مردانه تبریز

کفش ها از ضروری ترین ملزومات شخصی یک فرد می باشند. شکل ظاهری این محصول، با گذر زمان دستخوش تغییر شده بطوریکه امروزه می توان هزاران نوع کفش به لحاظ طرح و رنگ و متریال سازنده را در کشور یافت. کفش کالج چرم مردانه تبریز یکی از انواع متداول کفش می باشد که به سبب زیبایی و استحکام، همواره طرفداران خود را دارد. واحد های تولیدی کفش چرم تبریز، این محصول را در حد و اندازه استاندارد های جهانی تولید و در بازار های جهانی عرضه می کنند. کفش چرم تبریز ایران از معروف ترین برند های کفش صادراتی ایران می باشد.

صادرات انواع کفش کالج چرم مردانه تبریز

اطلاعات کلی درباه کفش کالج چرم تبریز

اطلاعات کلی درباه کفش کالج چرم تبریزچرم از آماده سازی و پرداخت پوست حیواناتی همچون گاو، شتر، بز و گوسفند بوسیله اضافه کردن مواد مختلف جهت افزایش ماندگاری و جلوگیری از پوسیدگی آن، بدست می آید. کفش های ساخته شده از چرم طبیعی دارای استحکام فوق العاده، ظاهری جذاب و انعطاف پذیری بالا می باشد.

برنددمپایی خام سابقه ی دیرینه ایی در تولید کیف و کفش های چرم دارد. بیش از یک قرن تجربه، بکار گیری تجهیزات بروز و تکنولوژی روز دنیا و همچنین متخصصان مجرب باعث شده تا کارخانه چرم تبریز، سهم عمده ایی در تولید این محصول در کشور داشته باشد.

تلفیق تجربه و علم روز دنیا باعث شده تا واحد های تولیدی کفش تبریز، انواع متفاوتی از این محصول را در طرح، رنگ و سایز های مختلف برای پاسخ به طیف وسیعی از سلیقه ها تولید کنند.

یکی از مدل های مشتری پسند این محصول، کفش های کالج مردانه می باشند. این نوع کفش ها به نسبت سایر انواع، سبک تر و به سبب طراحی خاص بیشتر مورد پسند جوانان می باشند. پاشنه های آن کوتاه بوده بدلیل نداشتن بند، سهولت استفاده بالایی دارند.

اما نکته مهم در مورد این کفش، قابلیت ست شدن بالای آن با انواع شلوار های جین، کتان و پارچه ایی می باشد. همین انعطاف پذیری بالا به لحاظ ست شدن، باعث شده این نوع کفش طرفداران زیادی در میان مد پسندان داشته باشد.

مدل های جدید 2020 کفش کالج مردانه تبریز

مدل های جدید 2020 کفش کالج مردانه تبریزکفش کالج تبریز در انواع مختلف برای پوشش طیف وسیعی از سلیقه ها تولید می شود. در واقع کفش کوهنوردی آسیا زنانه، نوعی از کفش های غیر رسمی بوده که سبب راحتی و سبکی در فضاهای مختلفی نظیر مجالس، مهمانی ها، اداره و … استفاده می شود.

از انواع مدل های جدید 2020 کفش کالج مردانه تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کالج مدل اپل
  • کالج دیاموند
  • کالج مدل بالدی
  • کالج مدل لوفر
  • کالج مدل گوچی
  • کالج مدل گابریل
  • کالج مدل ماکاسین
  • کالج مدل هالپتون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.