صادرات انواع کفش چرم درجه 1 ایرانی

کفش چرم درجه 1 ایرانی به دلیل کیفیت عالی و قیمت مناسب در بازارهای جهانی جایگاه بسیار مناسبی دارد. صادرات کفش چرم درجه یک می تواند گزینه بسیار مناسبی برای صادرات انبوه و ارزآوری مناسب برای کشور باشد ولی متأسفانه در حوزه صادرات این کالای ارزشمند سرمایه گذاری مناسب صورت نگرفته است. کفش چرم تبریز از شناخته شده ترین قطب تولید کفش چرم در داخل و کشورهای دیگر است و اگر از تمام پتانسیل صادرات کفش چرم استفاده شود می تواند بعنوان محصولی صادراتی بعد از نفت، مورد توجه تاجران و بازرگانان کشور قرار گیرد.

صادرات انواع کفش چرم درجه 1 ایرانی

معرفی مدل های کفش چرم

معرفی مدل های کفش چرم

تنوع کفش چرم در ایران از نظر طرح، نوع، جنس و کیفیت بسیار گسترده است و از چرم طبیعی در دوخت انواع کفش های زنانه، مردانه، بچه گانه، چکمه و نیم چکمه زنانه، بوت مردانه و کفش های ورزشی استفاده می شود که این کفش ها مناسب برای استفاده در محیط های کاری و اداری یا دانشگاهی و مجالس و مهمانی های رسمی و خانوادگی و میادین ورزشی است.

با توجه به سابقه و سلیقه خوب کفش سفید نایک تولید کننده کفش چرم، تنوع طرح در این محصول صد در صد ایرانی از همه کشورها بیشتر است. گاهی در تولید یک کفش از ترکیب دو رنگ استفاده می شود که نتیجه بسیار عالی و چشمگیر است.

با توجه به شرایط اقلیمی ایران و تنوع در پوشش حیوانی کشور، انواع چرم طبیعی از حیوانات مختلف تولید می شود و در نتیجه تنوع جنس در کفش های چرم فراوان است.

استاندارد های کفش چرم درجه یک ایرانی

استاندارد های کفش چرم درجه یک ایرانی اساسی ترین نقش کفش، حفاظت از پا و جلوگیری از آسیب رسیدن به آن است ولی متاسفانه در همه کفش ها  این اصل رعایت نشده و به پا آسیب جدی می رسانند.  کفش غیر استاندارد و نامناسب یکی از عوامل شایع در ایجاد بیماری های پا می باشد و می تواند موجب بروز بیماری هایی مانند:

  • میخچه
  • انگشت چکشی
  • انحراف شست پا
  • سائیدگی شست پا
  • فرو رفتن ناخن در انگشت شود.

کفش علاوه بر  زیبایی باید با دوام باشد و راحتی پا را فراهم کند بطوری که استفاده طولانی مدت از آن باعث خستگی و ایجاد درد در پا نشود.

كفش استاندارد دارای مشخصه های  بارز زیر است:

  • دارای جنس خوب باشد.
  • قالب و پنجه کفش استاندارد باشد
  • پاشنه آن دارای اندازه، جنس و ساخت استاندارد باشد.

مهم ترین اصلی که در تولید کفش بچه گانه fashion باید رعایت شود قالب ‌بندی آن است، یعنی اندازه پنجه كفش باید طوری باشد كه به انگشت‌های پا فشار وارد نكند. كفش‌هایی كه پنجه آنها باریک انتخاب شود باعث می گردد، انگشت‌های پا در كفش فشرده شود و گاها بر روی هم بیفتند. این نوع كفش‌، به انگشتان پا فشار وارد کرده و آنها را کج و بد فرم می ‌كنند. این موضوع در خانم‌ها به دلیل استفاده از کفش های نوک باریک شایع‌تر است و باعث انحراف شست پا در خانم‌ها، چندین برابر آقایان باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.