شرکت تولید کفش چرم سفید رنگ

کفش چرم سفید یکی از زیباترین نوع کفش ها با بهترین نوع کیفیت می باشد، این محصول ارزشمند بسیار پر طرفدار بوده و نمای بسیار جذابی را در پا ایجاد می کند. کفش چرم سفید با بهترین نوع چرم طبیعی تهیه گردیده و در انواع مدل ها و طرح ها و سایز بندی متفاوت و مناسب هر پایی و باب میل هر سلیقه ای تهیه و تولید می گردد. شرکت تولید کفش چرم سفید رنگ این محصول را با قیمت بسیار مناسب و نهایت کیفیت در سراسر کشور عرضه می کند.

شرکت تولید کفش چرم سفید رنگ

روش تمیز کردن کفش چرم سفید

روش تمیز کردن کفش چرم سفیدجهت نگهداری عالی از کفش چرم سفید اصل باید آن را در جای خشک نگهداری کرده و از واکس های چرمی که مخصوص این نوع از کفش ها می باشد باید استفاده گردد.

اگر لکه ای روی کفش بچه گانه fashion ایجاد شده سریعا آن را با اسفنج و صابون تمیز کرده تا لکه در روی سطح کفش ماندگار نشود. همچنین اگر کفش خاکی شد سریعا آن را با اسفنج مرطوب تمیز کرده تا دوام و رنگ آن حفظ شود.

جهت واکس زنی کفش چرم بهتر است آن را شب واکس زده تا صبح بسیار براق شود زیرا استفاده از واکس همان موقع باعث جذب خاک در طی راه رفتن می شود.

جهت سفارش کفش دست دوز می توانید هم اکنون با مدیر فروش نمایندگی ابن محصول تماس برقرار کرده و مرغوب ترین نوع کفش چرم زنانه دست دوز را با قیمتی به صرفه خریداری نمایید.

فرآیند تولید انواع کفش چرم سفید

فرآیند تولید انواع کفش چرم سفیدمراحل فرآیند تولید کفش چرم سفید بسیار زیاد می باشد و در همه این مراحل با استفاده از دانش کارشناسان و متخصصان ماهر و بکارگیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و برترین و مرغوب ترین نوع مواد اولیه و برترین چرم طبیعی با ضخامتی بسیار مقاوم تهیه و تولید می گردد.

طراحی و قالب زنی اولین مرحله از تهیه صندل چرم می باشد و در پایان دور دوزی حهت زیبایی و ایجاد کوک های بسیار شیک و جذاب که مقاومت کفش سفید نایک چرم  را چندین برابر می کند.

کفش چرم زنانه بوفالو سفید یکی از زیباترین نوع کفش ها در این رنگ می باشد و نمای بسیار شیک و جذابی را در تیپ فرد ایجاد می نماید.

کفش چرم سفید مردانه طی مراحل مختلف تولیدی با استفاده از برترین و مرغوب ترین مواد و بکارگیری از مدرن ترین دستگاه های قالب زنی تهیه شده و بسیار مقاوم بوده و کفش بسیار پر طرفداری می باشد‌.

کفش چرم زنانه  سفید رنگ‌در کیفیت بسیار عالی و خاص ترین نوع رنگ با بکارگیری از طبیعی ترین چرم در شیک ترین مدل ها به صورت عمده با مناسب ترین قیمت به سراسر کشور عرضه می گردد. این محصول در انواع مدل های مجلسی، پاشنه دار، تخت و بدون پاشنه، اسپرت، صندل به فروش می رسد و به علت اثبات کیفیت منحصر به فردی که دارد همواره مورد تقاضای بازار های داخلی و خارجی قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.