شرکت تولیدی کفش چرم مصنوعی زنانه ایرانی

کفش چرم را می توان در بازار به دوصورت چرم مصنوعی و چرم طبیعی پیدا کرد. چرم طبیعی منشا حیوانی دارد و چرم مصنوعی از مواد پلیمری و پلاستیکی  به دست می آید. شرکت های متعددی با برند های خاص خود اقدام به تولید انواع کفش چرم مصنوعی کرده اند. این محصول در مدل ها وطرح های مختلف توسط این تولید کنندگان تولید و به بازار فروش ارسال می شود. کفش چرم مصنوعی زنانه یکی از انواع کفش های تولید شده توسط این شرکت ها است. این محصول در سایز های مختلف و رنگبندی های متنوع با کیفیت های گوناگون تهیه و‌ تولید می شود. قیمت کفش چرم مصنوعی نسبت به کفش چرم طبیعی معمولا ارزان تر بوده و تقاضا برای خرید این محصول بالطبع بیشتر است.

شرکت تولیدی کفش چرم مصنوعی زنانه ایرانی

مشخصات عمومی کفش چرم مصنوعی

مشخصات عمومی کفش چرم مصنوعیکفش اسپرت پاشنه بلند مصنوعی از مواد پلاستیکی ساخته می شود. این محصول تنوع طرح و مدل  فراوانی دارد. تنوع در  رنگبندی های کفش چرم مصنوعی سبب شده است، براحتی بتوان آن را با لباس های مختلف ست کرد. این محصول نسبت به کفش چرم طبیعی، جلا و شفافیت بیشتری دارد. قیمت مناسب کفش چرم مصنوعی سبب شده است که افراد مختلف، با توان مالی متفاوت بتوانند این محصول را خریداری کنند. دوام و ماندگاری کفش چرم مصنوعی نیز در حد متوسط می باشد. از لحاظ سبکی این کفش نسبت به کفش چرم طبیعی سبک تر و راحت تر است. برای خرید کفش چرم مصنوعی می توان به مراکز فروش این محصول در سطح شهر مراجعه کرد. خریداران عمده کفش چرم مصنوعی می توانند با مراجعه حضوری به مراکز فروش برند های خاص، از تخفیفات خوب این مراکز بهره مند شوند. انواع کفش زنانه را با قیمت کارخانه می توان از این مراکز خریداری کرد.

تفاوت کفش چرم مصنوعی و طبیعی زنانه

تفاوت کفش چرم مصنوعی و طبیعی زنانه چرم مصنوعی و طبیعی  هر کدام مزایا و برتری هایی ‌نسبت به بکدیگر دارند که به آن اشاره می کنیم. چرم طبیعی معمولا از دوام و ماندگاری بالاتری نسبت به چرم مصنوعی برخوردار است. بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و به دلیل منافذ موجود در آن، هوا به راحتی در کفش جریان پیدا کرده و‌ پا در آن بو نمی گیرد. چرم مصنوعی بسیار سبک تر از چرم طبیعی است و جلا و شفافیت آن  نسبت به چرم طبیعی بیشتر است. قیمت مناسب و ارزان تر کفش چرم مصنوعی سبب شده است که هرکس با هر توان خریدی بتواند به راحتی آن را خریداری کند. تولید کنندگان مختلف کفش کالج دخترانه اسپرت با تولید با کیفیت محصولات خود علاوه بر تامین نیاز داخلی می توانند انواع کفش چرم مصنوعی را به کشورهای خارجی صادر کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.