سفارش خرید کفش نیم بوت چرم

کفش نیم بوت چرم که امروزه استقبال زیادی از آن می شود  و در طرح و رنگ های مختلف نیز تولید می شود و همچنین در سایز های مختلف نیز می باشد . پا قلب دوم انسان است و بیشترین استفاده را در طول روز نسبت به دیگر اعضای بدن از پا داریم ، و هرگونه آسیب به پا می تواند منجر به آسیب به ستون فقرات و کمر درد و همچنین صدمه به اعصاب بینایی شود و عوارض جبران ناپذیری داشته باشد . با انتخاب کفش مناسب می توانیم تا حدود زیادی از پا محافظت کنیم .

سفارش خرید کفش نیم بوت چرم

شیک ترین مدل های کفش نیم بوت چرم

شیک ترین مدل های کفش نیم بوت چرمکفش وسیله ای برای محافظت از پا است . رویه چرمی استفاده شده در کفش های چرم از پوست حیواناتی مانند گاو و گوسفند و …. است که بعد از جدا کردن و دباغی برای جلوگیری از فاسد شدن در نمک نگه داری می کنند ‌. نیم بوت تمام چرم که هم نوع سنتی داریم و هم صنعتی و جز شیکترین نیم بوت های مردانه هستند و در رنگ های مشکی و قهوه ای و دیگر رنگها تولید می شوند که نوع بدون بند نیم بوت مردانه نسبت به انواع دیگر شیک تر و بیشتر مورد استقبال است . این نیم بوت مردانه ایرانی که شیک و زیبا هستند خاصیت واکس زدن را نیز دارند و در مقابل ضربه  نیز مقاوم هستند و نسبت به آب و رطوبت نیز نفوذ ناپذیر هستند و همچنین در مقابل نور آفتاب تغییر رنگ نمی دهند .

کفی استفاده شده در نیم بوت های چرم دارای انعطاف پذیری بالا و نرمی بسیار است که هنگام راه رفتن از آسیب به پا جلوگیری می کند و همچنین راه رفتن را تسهیل می بخشد . برای خرید نیم بوت های مردانه باید به مراکز معتبر و استاندارد مراجعه کرد و این نمونه کفش های چرم چون خاصیت طبی نیز دارند بهتر است دقیقا سایز پا را هنگام خرید انتخاب کنیم که برای این کار می توانیم از پای راست استفاده کنیم و کف پای راست را روی سطحی صاف قرار داده و بعد از خط کشی دور پا ، از انتهای پاشنه پا تا نوک پا را اندازه گیری کرده و بعد جهت خرید  کفش کشتی ساده اقدام کنیم و همچنین از مراکزی کفش را تهیه کنیم که در صورت وجود مشکل ، قادر به تعویض آن باشیم .

شرایط نگهداری کفش تمام چرم طبیعی

شرایط نگهداری کفش تمام چرم طبیعینگهداری از کفش کشتی حرفه ای چرم طبیعی بسته به جنس چرم کفش متفاوت است ولی بهتر است که از این کفشها هنگام کار کردن یا راه رفتن در محیط هایی که خاک زیادی دارد استفاده نکنیم . همچنین برای حفظ طول عمر کفش از واکس های مخصوص جهت زیبایی کفش استفاده کنیم .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.