سایت کفش چرم شیک با ارزانترین قیمت

یکی از دغدغه های اصلی افراد به خصوص کسانی که زمان زیادی را بیرون از منزل به سر می برند انتخاب و خرید کفش مناسب می باشد. کفش چرم طبیعی با طراحی مناسب می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده روزانه و طولانی مدت باشد. کفش چرم شیک با طراحی مناسب علاوه بر زیبایی نیاز شما به راحتی در حین استفاده را نیز برآورده می نماید.

سایت کفش چرم شیک با ارزانترین قیمت

عوامل تاثیر گذار در قیمت کفش چرم

عوامل تاثیر گذار در قیمت کفش چرمجنس رویه کفش حرفه ای ووشو مهمترین عامل تعیین کننده قیمت نهایی آن می باشد. با توجه به این مورد قیمت چرم و کیفیت آن می تواند تاثیر به سزایی بر قیمت کفش های چرم داشته باشد.
درجه کیفیت چرم تعیین کننده دوام و مرغوبیت آن بوده و همچنین عامل تعیین کننده قیمت آن نیز می باشد. بیشترین انواع چرم به کار رفته در صنعت کفش چرم گاوی، گوسفندی و بوفالو می باشند که هریک با توجه به نوع و کیفیت شان دارای قیمت های متفاوت هستند.
همچنین عامل تاثیر گذار دیگر بر قیمت چرم  ناحیه ای از بدن حیوان که چرم از آن تهیه شده است می باشد. چرم ها تهیه شده از کمر و شکم حیوان بالاترین کیفیت و قیمت را دارا بوده و پوست تهیه شده از سر و گردن دارای کیفیت پایین و در نتیجه قیمت ارزان تری نیز می باشند.
با توجه به این نکته که پوست از لایه های متفاوت تشکیل شده است، این که پوست حیوانی تهیه شده از کدام لایه های تشکیل شده است نیز عاملی موثر در تعیین قیمت آن می باشد.

بر اساس این عامل چرم تولیدی شامل سه گروه می باشد، نوع اول گرین کامل که گرانترین و با کیفیت ترین نوع چرم بوده و جهت تولید انواع کفش گران و در سطح کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.
نوع دوم آن چرم گرین می باشد این نوع چرم  لایه رویی چرم را دارا نبوده و جزو دسته چرم های با کیفیت پایین دسته بندی می شود و نوع سوم آن جیر  بوده که باقی مانده حاصل از ساخته شدن چرم گرین کامل می باشد و دارای بافت مخملی و داوم خیلی پایین تری نسبت به انواع دیگر است.

معرفی شیک ترین مدل های روز کفش چرم طبیعی

معرفی شیک ترین مدل های روز کفش چرم طبیعیامروزه سعی بر آن است تا کفش سالن فوتسال چرم در مدل های شیک و راحت مطابق با انواع سلیقه ها تولید و به بازار عرضه شوند. انواع کفش چرم شیک مردانه و زنانه در طرح ها و رنگ های متفاوت و متنوع در دسترس مشتریان می باشد.
از جمله تولید کنندگان مطرح در زمینه کفش چرم در کشور تبریز می باشد، کفش چرم شیک تبریز علاوه بر دارا بودن ظاهری زیبا با طراحی مناسب و منحصر به فردی که دارد می تواند راحتی را نیز به شما هدیه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.