سایت فروش کفش های شیک چرم زنانه جدید

سایت های فروش و نمایندگیها، کفش های شیک چرم زنانه را با بهترین و مرغوبترین کیفیت و با پایینترین قیمت به فروش می رسانند، این محصول بسیار جذاب، لوکس و با اصالت می باشد به همین دلیل مشتریان جذب رنگ طبیعی و مدل های جذاب آن می شوند.

سایت فروش کفش های شیک چرم زنانه جدید

متنوع ترین طرح های شیک کفش چرم زنانه

متنوع ترین طرح های شیک کفش چرم زنانهکفش زنانه چرم در طرحها و مدل های متنوعی تولید می گردند:

این محصولات به صورت بند دار، سگک دار، لژ دار، ساده و … طراحی و ساخته می شوند.

کفش کالج دخترانه اسپرت در مدل های: مشبک، پنگوئن، پرنس، طبی، کاپریس و ..‌. تولید می گردند.

به طور کلی می‌توان انواع چرم را با توجه به روش تولید آنها به دو دسته چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم‌بندی کرد. چرم طبیعی از دباغی و آماده‌سازی پوست حیواناتی مانند گاو، گوسفند، کروکودیل، مار، مارمولک و شترمرغ ساخته می‌شود. این چرم بسیار باکیفیت است و خود به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود. در ادامه انواع چرم طبیعی را براساس استحکام و نرمی آن بررسی می‌کنیم.

انواع چرم:

  • چرم اشبالات
  • چرم نبوک
  • چرم کامل
  • چرم ورنی 
  • چرم جیر
  • چرم شبرو
  • چرم چاپی و ..‌.

بهترین چرم و با کیفیت ترین در میان انواع چرم، چرم کامل می باشد و بعد از آن چرم نبوک قرار می گیرد. نبوک از بالاترین لایه ی پوست تولید می گردد و از اشبالات و جیر مقاومتر است و اما چرم جیر از داخلیترین لایه ی پوست تولید می گردد و نرم و مخملی می باشد.

نکات مهم در فروش کفش چرم طبیعی

نکات مهم در فروش کفش چرم طبیعیدر فروش کفش های چرم طبیعی نکات مهمی وجود دارند که ما باید به آن ها توجه کنیم و آن را به مشتریان خود نیز انتقال دهیم تا بتوانند خریدی آگاهانه داشته باشند.

چرم طبیعی تفاوت های بسیاری نسبت به چرم های مصنوعی دارد.

چرم های طبیعی وقتی لمس می گردند، نرمی، لطافت و گرمای آن حس می شود اما چرم های مصنوعی سخت و سرد هستند.

چرم طبیعی را وقتی در دست می فشاریم چروکیده شده و فوری به حالت قبل خود باز می گردد اما در چرم های مصنوعی این امکان وجود ندارد.

بوی چرم طبیعی بوی زنده بودن، طبیعی و شیرین است اما چرم های مصنوعی بوی بد الیاف مصنوعی و پلاستیکی را می دهند.

چرم های طبیعی انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و پس از اینکه کفش را خم کنیم فوری به حالت قبل خود باز می گردد اما کفش با چرم مصنوعی وقتی خم می شود چین و چروک حاصله بر روی آن از بین نمی رود.

کفش هایی که با چرم طبیعی تولید می شوند وزن تقریبا سنگینی دارند اما کفش اسپرت پاشنه بلند که از چرم مصنوعی ساخته می شود بسیار سبک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.