خرید پوتین نظامی زیپ دار سربازی

پوتین نظامی زیپ دار سربازی را می توان از شعب و نمایندگی های زیر نظر تولیدی آن در قیمتی مناسب و کیفیتی بالا خریداری نمود.

در بازار سراسر کشور خرید پوتین نظامی به صورت آسان و راحت در این مراکز وجود دارد که می توان این پوتین را در سایز مورد نظر با توجه به نوع خدمت سربازی تهیه کرد که قیمت آن با توجه به شرایط موجود بازار متفاوت می باشد.

خرید پوتین نظامی زیپ دار سربازی

شناخت پوتین نظامی زیپ دار سربازی

شناخت پوتین نظامی زیپ دار سربازی پوتین نظامی سربازی یک نوع کفش، بوت یا چکمه است که سربازان و نظامیان در هنگام رزم یا آموزش آن را می پوشند و معمولا طوری ساخته می شود که از پا و مچ آن به خوبی در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند.

پوتین های نظامی سربازی معمولا از چرم تقویت شده  یا چرم مصنوعی ساخته می شود که علاوه بر محافظت از پا در حین راه رفتن، از نفوذ آب به داخل پوتین جلوگیری می کند.

این پوتین ها معمولا بر حسب نوع استفاده، در انواع مختلفی از جمله پوتین سربازی مناسب بیابان، پوتین مناسب جنگل، پوتین مناسب مناطق صخره ای و … دوخته می شود که هر کدام مناسب با منطقه استفاده شده، دارای ویژگی های خاص خود می باشد. یکی از انواع پوتین، پوتین استحقاقی سربازی است که در هنگام اعزام شدن پسران به خدمت سربازی، به آنان داده می شود و از جنس پلیمر و قیمت ارزانی برخوردار می باشد این پوتین معمولا برای سربازان دوخته می شود چون تحرک و فعالیت چندانی ندارند.

اما برای محیطی مانند جنگل، که فرد برای انجام عملیات می رود پوتین استحقاقی مناسب نمی باشد بلکه در این مکان ها از کفش مجلسی زنانه شیک مخصوص جنگل استفاده می کنند که معمولا در رنگ سبز تیره دوخته می شود زیرا این رنگ، سرباز را در محیط جنگل به خوبی استتار می کند.

پوتین هایی که به رنگ خاکی یا کرم وجود دارند برای عملیات در بیابان مناسب می باشد زیرا این پوتین ها طوری ساخته شده است  که از نفوذ شن و خاک به درون پوتین جلوگیری می کند و از جنس نرم و راحتی برخوردار است.

راهنمای خرید پوتین نظامی زیپ دار سربازی

راهنمای خرید پوتین نظامی زیپ دار سربازی در هنگام خریدن کفش کشتی بچه باید به سایز پوتین توجه کنیم زیرا سایز نا مناسب پوتین، از پا در برابر خطرات احتمالی نمی تواند محافظت کند و راه رفتن با آن سخت و دشوار می باشد. هم چنین باید به وزن پوتین هم توجه کنیم چون هر چه پوتین سبک تر باشد راه رفتن با آن راحت تر خواهد بود.

باید توجه داشت که سربازان معمولی نمی توانند از انواع رنگ پوتین استفاده کنند چون این رنگ ها متناسب با منطقه عملیات است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.