خرید بهترین کفش چرم طرح پوست مار ایرانی

از چرم زمان زیادی است که استفاده می شود .به دلیل کیفیت ، زیبایی و با دوام بودن همواره مورد توجه عموم قرار دارد.چرم بخاطر اینکه از پوست حیوانات تهیه می شود بسیار گران می باشد. از حیواناتی مانند گاو، گوسفند، مار و … .از چرم تولیدات زیادی صورت می گیرد که یکی از آنها کفش می باشد.برای تولید کفش چرم طرح پوست مار ابتدا مارها را پرورش می دهند و بعد در کارخانه های مخصوص پوست آن را جدا می کنند و از آن کفش یا لوازم دیگر می سازند.انواع کفش چرم طرح پوست مار تولید می شود که بسیار گران می باشد.چرمی که از پوست مار تهیه می شود امروزه به یک تجارت پر منفعت تبدیل شده است.کفش پوست مار زنانه یا مردانه در مدلها و رنگ های متنوعی تولید می شود که بسیار زیبا و جذاب می باشد. چرمی که از پوست مار پیتون ساخته شود یکی از گرانقیمت ترین چرمها می باشد.

خرید بهترین کفش چرم طرح پوست مار ایرانی

بهترین طرح های کفش چرم طرح پوست مار

بهترین طرح های کفش چرم طرح پوست مار

در سال مدل های خاص و جدیدتری از کفش ملی بچه گانه وارد بازار می شود بسیاری از خانمها ترجیح می دهند کیف و کفش خود را ست کنند بنابراین بازار فروش کیف و کفش بسیار پررونق است. چرمها انواع سبک و سنگین دارند ، چرم سنگین بهترین نوع چرم محسوب می شود و همینطور گرانتر است. بزرگترین وارد کننده پوست مار اروپا است.بهترین کفش چرم طرح پوست مار کفشی است که از چرم طبیعی ساخته شده باشد ناگفته نماند چرم های مصنوعی با کیفیتی نیز در بازار وجود دارد که از آن زیباترین و با کیفیت ترین کفشها را می سازند. قیمت چرم مصنوعی ارزانتر از چرم طبیعی است. امروزه انواع کفش چرم طرح پوست مار از چرم طبیعی و مصنوعی وجود دارد که طرفداران بسیاری دارد.

خصوصیات کفش چرم طرح پوست مار

خصوصیات کفش چرم طرح پوست مار

کفش مردانه جردن طرح پوست مار یکی از شیک ترین نوع کفشها می باشد کفش پوست مار زنانه یا مردانه دارای کیفیت و بافت سبکی می باشد از این رو در بسیاری از بازارهای جهانی تولید و عرضه می شود. تشخیص اینکه کفشها از چرم طبیعی ساخته شده اند یا مصنوعی کمی سخت می باشد مثلا بوی کفش چرم طبیعی باید بوی طبیعی پوست حیوانات را بدهد .چرم مصنوعی چروک نمی خورد اما چرم طبیعی چروک می خورد و یا چرم طبیعی آب را جذب می کند اما چرم مصنوعی اینگونه نیست. انواع کفش چرم طرح پوست مار در رنگها و مدل های مختلف وجود دارد که سالانه بسیاری از کشورها آن را صادر یا وارد می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.