تولید کننده انواع کفش چرم پاییز درجه یک

چرم پاییز یکی از برند های معروف و معتبر در زمینه تولیدات محصولات چرمی به ویژه انواع کفش می باشد. کفش های چرمی به دلیل راحتی و کیفیت و دوام بالایی که دارند همیشه مورد توجه بسیاری از خریداران می باشند. کفش چرم پاییز با طراحی زیبا و منحصر به فرد و کیفیت و ماندگاری بالا یکی از بهترین انتخاب ها جهت خرید کفش چرم می باشد.

تولید کننده انواع کفش چرم پاییز درجه یک

مدل های مختلف کفش های چرم پاییز

مدل های مختلف کفش های چرم پاییزانواع کفش چرم پاییز در طرح ها، مدل ها و رنگ های چشم نواز با استفاده از انواع چرم با کیفیت تولید و روانه بازار می شوند. کفش تولید شده به وسیله چرم پاییز بسیار راحت و ساخته شده از چرم کاملا طبیعی می باشند.
انواع کفش تولیدی در این شرکت دارای رویه، آستر داخلی و کفی داخل از جنس چرم طبیعی بوده که این امر باعث استحکام و ماندگاری بالا این محصولات شده است.
از دیگر مزایای کفش های تولید شده توسط این برند، کفی طبی و زیره بیرونی ساخته شده از مواد پی یو بوده که این امر منجر به وارد آمدن فشار کمتری بر ناحیه کمر و پاها شده و در نتیجه استفاده طولانی مدت و مداوم از کفش را برای استفاده کنندگان راحت تر می نماید. 

 این کفش ها در انواع پاشنه دار، بدون پاشنه و اسپرت ویژه زنان و مردان تولید شده که در نتیجه امکان انتخاب و خرید انواع طرح متناسب با نیاز و سلیقه هر مشتری را فراهم نموده است.

نکات تاثیر گذار در قیمت کفش های چرم پاییز

نکات تاثیر گذار در قیمت کفش های چرم پاییزجنس رویه کفش از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی کفش تولید شده است. یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر کیفیت کفش چرم کیفیت چرم به کار رفته در تهیه آن می باشد که این امر همچنین می تواند تاثیر به سزایی بر قیمت نهایی کفش تولید شده داشته باشد. 
چرم های موجود در بازار از نظر کیفیت در چهار دسته قرار می گیرند. این چهار گروه شامل چرم درجه 1 که بهترین نوع چرم موجود در بازار بوده و دارای الیاف متراکم و ضد آب می باشد.

چرم درجه 2 این نوع از چرم دارای دوام خوبی بوده و تا حدودی ضد آب نیز می باشد، چرم درجه 3 دارای کیفیت متوسطی بوده آب را جذب کرده و ورم می کند، چرم درجه 4 که تنها برای قسمت های نامشخص و ناپیدای کفش کاربرد دارد و کمترین زیبایی و ماندگاری را داشته و در اکثر موارد غیر قابل استفاده و دور انداختنی می باشد. 

قیمت کفش چرم پاییزی نیز به میزان زیادی تحت تاثیر  کیفیت چرم به کار برده شده در تولید محصول و همچنین نوسانات قیمت چرم در بازار قرار دارد.   

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.