تولید کننده انواع کفش چرم طبیعی دست دوز

کفش چرم طبیعی یکی از لوکسترین نوع کفش های با کیفیت و بسیار راحت و شیک می باشد.کفش چرم طبیعی در کیفیت بسیار عالی و خاصترین نوع رنگ با بکارگیری از طبیعیترین چرم در شیک ترین مدلها به صورت عمده با مناسبترین قیمت به سراسر کشور عرضه می گردد. این محصول در انواع مدل های مجلسی، پاشنه دار، تخت و بدون پاشنه، اسپرت، صندل به فروش می رسد و به علت اثبات کیفیت منحصر به فردی که دارد همواره مورد تقاضای بازار های داخلی و خارجی قرار می گیرد.

تولید کننده انواع کفش چرم طبیعی دست دوز

روش های تشخیص کفش چرم طبیعی دست دوز

روش های تشخیص کفش چرم طبیعی دست دوز چرم گاوی مناسبترین چرم مورد استفاده در کفش های چرم می باشد، این محصول به علت ضخامت بسیار بالا از مقاومت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

عوامل تعیین کننده قیمت چرم خام گاوی به موارد زیادی از جمله درجه کیفیت، نوع مواد اولیه به کار رفته در آن، طبیعی یا صنعتی بودن چرم، رنگ چرم، مقدار چرم به کار برده شده در تهیه وسایل مورد نظر، کیفیت ، دوام و ماندگاری آن بستگی دارد.

این چرم پر کاربرد همواره در مراکز تولیدی با قیمت بسیار مناسب و بهترین و خالصترین نوع کیفیت به نمایندگی های فروش در سراسر کشور ارسال می گردد.

این محصول ارزشمند و طبیعی به علت دوام و پایداری و زیبایی منحصر به فردش، توانسته علاوه بر بازار های داخلی متقاضیان فراوانی را از بازار های خارجی به خود جذب کند و صادرات پر رونقی را ایجاد کرده و موجب افزایش ارزآوری برای کشورمان شود.

جهت تشخیص کفش چرم اصل آن را لمس کرده و از سبکی آن مطمئن شوید و همچنین بوی کفش چرم طبیعی کاملا بوی چرم خالص را می دهد.

کفش ایمنی فرزین چرم درجه یک از ویژگی های بارز بسیاری برخوردار بوده و برای افرادی که از پادرد و استئوپروز و استئوآرتریت و سایر دردهای روماتیسمی و پوکی استخوان رنج می برند می تواند بهترین گزینه برای راحتی پا و آسیب ندیدن مهره های کمر و استخوان های آسیب پذیر باشد.

این نوع از کفش چرم دست دوز به علت چرم مرغوب به کار رفته در آن از لطافت بسیار بالایی برخوردار بوده و بسیار انعطاف پذیر می باشد و از تاول و ایجاد مبخچه در انگشتان پا جلوگیری به عمل می آورد.

دانستنی هایی درباره کفش چرم طبیعی دست دوز ایران

دانستنی هایی درباره کفش چرم طبیعی دست دوز ایراناز آنجایی که پا قلب دوم هر انسان به شمار می رود خرید کفش چرم درجه یک می تواند سلامت قلب و عروق را تامین کرده و فشار خون را تنظیم نماید و گردش خون را بهبود ببخشد و همچنین جهت آسیب های احتمالی که بیماری دیابت در فرد ایجاد می نماید بکاهد

.مراحل فرآیند تولید صندل چرم دست دوز بسیار زیاد می باشد و در همه این مراحل با استفاده از دانش کارشناسان و متخصصان ماهر و بکارگیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و برترین و مرغوبترین نوع مواد اولیه و برترین چرم طبیعی با صهامت بسیار مقاوم تهیه و تولید می گردد.

طراحی و قالب زنی اولین مرحله از تهیه صندل چرم می باشد و در پایان دور دوزی جهت زیبایی و ایجاد کوک های بسیار شیک و جذاب که مقاومت کفش صندل را چندین برابر می کند.

جهت نگهداری عالی از کفش چرم طبیعی دست دوز اصل باید آن را در جای خشک نگهداری کرده و از واکس های چرمی که مخصوص این نوع از کفش نایک جردن بدون ساق می باشد باید استفاده گردد.

اگر لکه ای روی کفش ایجاد شده سریعا آن را با اسفنج و صابون تمیز کرده تا لکه در روس سطح کفش ماندگار نشود.همچنین اگر کفش خامی شد سریعا آن را با اسفنج مرطوب تمیز کرده تا دوام و رنگ آن حفظ شود.

جهت واکس زنی کفش چرم بهتر است آن را شب واکس زده تا صبح بسیار براق شود زیرا استفاده از واکس همان موقع باعث جذب خاک در طی راه رفتن می شود.

جهت سفارش کفش دست دوز می توانید هم اکنون با مدیر فروش نمایندگی ابن محصول تماس برقرار کرده و مرغوب ترین نوع کفش چرم زنانه دست دوز را با قیمتی به صرفه خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.