تولید کننده انواع کفش چرم شیک اصل

با استقبال مردم از کفش چرم تولید کنندگان کفش سعی می کنند از انواع چرم ها و ماشین آلات به روز استفاده کنند تا بتوانند انواع کفش چرم شیک را تولید و روانه بازار فروش کنند.

تولید کننده انواع کفش چرم شیک اصل

روش های تشخیص کفش چرم اصل

روش های تشخیص کفش چرم اصل

امروزه تمایل مردم به استفاده از کالاهای چرم بیشتر شده است مطمئناً محبوب بودن کفش چرم باعث فروش بیشتر آن می شود کفش‌چرم با کفش فوم تفاوت‌های زیادی دارد و ما باید چرم را بشناسیم تا بتوانیم این دو را از هم تشخیص دهیم.

هرچند که تشخیص چرم از غیر چرم بسیار کار سختی است و نیاز به تخصص دارد اما با دانستن این راهکار ها تا حدودی می توان از اصل بودن کفش چرم مطمئن شد:

  •  با لمس کفش ایمنی فرزین چرم متوجه انعطاف پذیری آن می شوید و این انعطاف در کفش فوم وجود ندارد.
  • کفش چرم اصل شناسنامه دارد که می توانید از فروشنده آن را تقاضا کنید.
  • کفش چرم بوی خاصی دارد که این بو فقط در کالاهای چرم حس می‌شود و در چرم های مصنوعی این بو وجود ندارد.
  • اگر روی کفش چرم اندکی آب بریزید آب را جذب میکند اما در کفش چرم مصنوعی آب نفوذ نمی کند.
  • کفش چرم اصل در برابر حرارت مقاوم است و اگر شعله زیادی به آن نزدیک کنید بوی شبیه به سوختن مو می دهد چرم مصنوعی به دلیل وجود مواد شیمیایی مشتعل می شود.
  • چند اصل ضخامت یکسانی ندارد ولی چرم مصنوعی ضخامت یکسان دارد.

این راهکار ها صد در صد نمی تواند به شما کمک کند بهترین راه حل این است که از فروشگاه های معتبر و تخصصی چرم و تولیدی های چرم خرید کنید.

ویژگی های مثبت کفش چرم شیک

ویژگی های مثبت کفش چرم شیک

کفش از مهم‌ترین کفش نایک جردن بدون ساق است که در طول سال برای خرید آن هزینه می‌کنید.پا قلب دوم بدن حساب می شود.

پس باید در خرید کفش بسیار دقت کرد انواع مختلفی از کفش برای بانوان وجود دارد:مانند کفش تخت چرم،بوت چرم، کفش های پاشنه بلند  بلند پشت مجلس و غیره که هر کدام از این ها در صورتی که از چرم طبیعی تولید شوند بسیار زیبا و کاربردی است.

نکته مهم دیگر در انتخاب کفش این است که باید کاملا اندازه پا باشد نه تنگ تر  و نه گشاد تر زیرا اگر تنگ باشد به هیچ وجه جا باز نمی کند و اگر هم گشاد باشد راه رفتن با آن سخت می شود از مزایای پوشیدن کفش چرم شیک زنانه این است که به پا آسیب نمی‌زند و همینطور اعتماد به نفس را بالا می برد.

از ویژگی‌های مثبت چرم این است که چون از جنس طبیعی است گردش هوا در آن به راحتی انجام می شود در نتیجه پا درون کفش عرق نمی کند و بوی بد نمی گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.