تولید کننده انواع کفش چرم بند دار زنانه

کفش چرم بند دار زنانه یکی از زیباترین نوع کفش ها در مدل های مجلسی، راحتی، صندل، تخت، پاشنه دار و بسیاری دیگر از انواع مدل های شیک و جذاب و بسیار راحت می باشد.این محصول بسیار مرغوب و از برترین چرم های طبیعی تهیه و تولید شده و احساس بسیار راحتی را در فرد ایجاد می کند.تولید کننده انواع کفش چرم بند دار زنانه این کالا را در استاندارد ترین روش و در خاص ترین و زیباترین رنگ ها تهیه و تولید کرده و با قیمت بسیار مناسب به سراسر نمایندگی های فروش عرضه می کند .

تولید کننده انواع کفش چرم بند دار زنانه

انواع مدل های روز کفش چرم بند دار

انواع مدل های روز کفش چرم بند دارانواع مدل های کفش چرم بند دار  زنانه در سایز های سی و شش تا چهل با برترین کیفیت و خاص ترین رنگ ها به فروش می رسد.

این کفش ها در راحت ترین مدل ها در انواع کفش های طبی، نیم بوت های اسپرت زنانه، کالج های زنانه، کفش های اسنیکر، کفش های بدون پاشنه که ستاره کفش های اداری چرمی می باشد و کفش های پاشنه دار که تهیه شده از برترین چرم های مرغوب و طبیعی جهت پیشگیری از مبخچه پا و انواع درد های مفصلی مربوط به پا و کمر در زیباترین طرح ها و کامل ترین طیف های رنگی تهیه و تولید می گردد.

مراکز تولیدی کفش ایمنی فرزین چرمی بند دار  زنانه در  مدل اداری، این محصول با کیفیت را به بازار های فروش تمامی کشور با قیمت های فوق العاده عالی  بسیار مناسب ارسال می کند. این نوع محافظ معروف  توسط شرکت های تولیدی با نیروهای متخصص خبره در شرایط کاملا استاندارد  تهیه و تولید می شود

مراحل فرایند تولید کفش های چرم بند دار

مراحل فرایند تولید کفش های چرم بند دارمراحل فرآیند تولید کفش نایک جردن بدون ساق چرم دست دوز به ترتیب روبرو  می باشد: ، طراحی کفش، قالب زنی،  میخ کشی، سمباده زنی، فنرگذاری، پرسازی، زیره چسبانی، گرفتن اضافات زیره، قالب درآوری، دوخت زیره به رویه، چسب زنی و برگردان کردن لبه شیار دوخت، فشار و فرم دهی زیره، پرداخت اولیه کناره های زیره، نصب پاشنه، پرداخت اولیه پاشنه، پولیش نهایی، درج شماره کفش، دور دوزی با دست و سپس بسته بندی، هرکدام از این موارد مراحل مختص به خود را دارا می باشند.

در تولید کفش های چرمی تمامی زیره و رویه، آستری، کفی و زبانه کفش به طور تمام و کامل از مرغوب ترین نوع چرم طبیعی تهیه و تولید می گردد.

تولید کفش چرم در مراحل مختلفی صورت گرفته و با استفاده از برترین دستگاه های مدرن و بهترین تکنولوژی روز دنیا و خبره ترین طراحان أین کفش ها در زیباترین و برترین نوع تهیه می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.