بازار فروش عمده کفش چرم سفید عروس

از دوره های گذشته برای تشکیل مجلس عروسی همیشه به خرید می رفتند و خرید عروس یکی از خریدهای واجب عروسی بوده است که شامل:کیف و کفش و لباس و…می شود.

دمپایی خام یکی از اقلام ضروری برای مجلس عروسی می باشد

و هر شخص با توجه به میزان مالی و تجمل گرایی انواع متفاوتی از کفش را انتخاب می کند . مطمئنا کفش چرم طبیعی عروس به دلیل کیفیت و زیبایی و دوام عمر بالا از قیمت بیشتری برخوردار می باشد که معمولا تمام اقشار جامعه توانایی خرید ان را ندارند. و مردم عادی به انواع کفش با قیمت مناسب تر روی می اورند.کفش چرم عروس پرطرفدار و جذاب هست و در بازار فروش فوق العاده ای به خود اختصاص داده است.

بازار فروش عمده کفش چرم سفید عروس

کیفیت های گوناگون کفش چرم عروس

کیفیت های گوناگون کفش چرم عروسکفش کوهنوردی آسیا زنانه عروس در مدل های مختلف و اکثرا به رنگ های سفید نقره ای و طلایی و …تولید می شود و از جنس ساتن ،ابریشم و دو نوع چرم طبیعی و مصنوعی است. از آنجا که شب عروسی یکی از مهمترین شب های زندگی هر عروس و داماد می باشد باید در انتخاب کفش توجه بسیاری کرد بنابراین نباید سراغ کفش های خیلی پاشنه بلند رفت و باید کفش را متناسب با قد لباس انتخاب کرد کفش های راحتی از پرطرفدارترین کفشها برای عروس خانمها است. اما کفش عروس لژدار هم برای افرادی که قد کوتاهی دارند گزینه مناسبی است و به راحتی می توانند مشکل کوتاهی قد خود را حل کنند.

مدل های شیک کفش چرم عروس

مدل های شیک کفش چرم عروسکفش عروس در مدل های مدرن و کلاسیک و اسپرت تولید و توزیع می شوند.

انواع مدل های کفش عروس:

  • کفش عروس لژدار
  • کفش عروس کتانی
  • کفش عروس پاشنه تخت(راحتی)
  • کفش عروس پاشنه بلند(کفش  عروس مدرن)

کفش عروس لژدار: این نوع کفش به دلیل داشتن لژ انتخاب بعضی عروس خانمها بوده که معمولا قد کوتاهی دارند و چون این نوع کفش پاشنه پهنی دارد راه رفتن و استفاده از ان راحت تر است.

کفش عروس کتانی:عروس خانم های امروز تیپ اسپرت را بیشتر دوست دارند و معتقد هستند که باید در شب عروسی راحت باشند و پاهایشان زخم و اذیت نشود به همین دلیل کتانی را انتخاب می کنند.

کفش عروس بدون پاشنه( راحتی):این نوع کفش مخصوص عروس خانمهایی است که قد بلندی دارند و نگران معضل کوتاهی قد نیستند و دنبال راحتی برای پاهایشان هستند.

کفش عروس پاشنه میخی:این نوع کفش مخصوص عروس خانمهایی می باشد که به تیپ و خود اهمیت می دهند و می خواهند مثل زنان هالیوودی باشند کفش پاشنه میخی خاص بودن را جلوه می دهد و بیشتر کفش های پاشنه میخی از چرم می باشند.

برای خرید کفش عروس می توان به فروشگاه های مخصوص جهیزیه و فروشگاه های کفش مراجعه کرد امروزه با پیشرفت تکنولوژی برای آسان شدن خرید سایت های معتبر داخلی کاتالوگ تمامی اجناس را به اشتراک می گذارند از جمله فروشگاه هایی چون کفش عروس که می توان از این طریق خرید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.