انواع مدل های کفش چرم لژدار زنانه شیک

یکی از کفشهایی که مورد استقبال بسیار از سوی خانمها واقع شده است؛ کفش لژ دار می باشد. این کفش زمانی جذاب تر به نظر می رسد که از جنس مرغوبی برخوردار باشد؛ مانند کفش چرم لژ دار زنانه که در اثر ترکیب با رنگبندی های زیبا، تبدیل به یکی از کفش های پرفروش شده و از آن دسته از مدلهایی است که شیک به نظر رسیده و در نمونه های لژ مخفی، لژ پهن و لژ کوتاه موجود می باشد.انواع مدل های کفش چرم لژدار زنانه شیک

مشخصات فنی کفش انواع کفش چرم لژدار

مشخصات فنی کفش انواع کفش چرم لژدار کفش های لژ دار اگر با لژ پهن همراه باشند؛ راه رفتن را آسان تر خواهد کرد و البته راحتی این نوع کفشها بستگی زیادی به جنس کفش هم خواهد داشت.
مانند کفش چرم لژ دار که در مدل های طبی موجود بوده و از ظاهری فوق العاده برخوردار می باشد.
قابل ذکر است که این مدل کفشها در انواع لژ کوتاه و لژ بلند به فروش رسیده که نوع کوتاه آن برای افراد قد بلند مناسب بوده و افراد قد کوتاه نیز می توانند با پوشیدن کفش های لژ بلند، می توانند قد خود را بلندتر نشان دهند.

در هر حال انواع کفش اسپرت پاشنه بلند که طرفداران زیادی را از بین خانم ها به دنبال داشته اند؛ دارای مشخصات فنی معینی بوده که آنها را در گزینه های زیر نام خواهیم برد:

  • رویه کفش های چرم لژ دار اصل، از چرم صددرصد طبیعی بوده و زیره نیز از پلی اورتان تشکیل یافته که راحتی فوق العاده ای را در آن به وجود آورده است.
  • زیره کفش از شیارهای خاصی برخوردار بوده که مانع از لغزش آن می گردد.
  • کفی ضد حساسیت نیز در این مدل کفشها تعبیه شده است.
  • از همه مهم تر اینکه وزن این کفشها بسیار سبک بوده و پا حتی پس از ساعت پیاده روی و سرپا ماندن با آن خسته نخواهد شد.

روش تولید کفش چرم لژدار زنانه

روش تولید کفش چرم لژدار زنانه کفش لژ دار طبی چرم زنانه که امروزه با تکیه بر استانداردهای بروز پزشکی تولید گشته و از داخل ایران و جهان، متقاضیان زیادی را به سمت خود سوق داده است؛ با وجود برخورداری از چرم طبیعی، به عنوان اعلاترین کفش های موجود شناخته شده است.
این کفش در رنگبندی های بسیار متنوعی مانند این موارد به فروش رسیده و به عنوان کفش مجلسی و کفش بیرون، بیشترین کاربرد را به خود اختصاص داده است:

  1. کفش چرم لژ دار قهوه ای
  2. کفش چرم لژ دار زرشکی
  3. کفش چرم لژ دار مشکی
  4. کفش چرم لژ دار کرم
  5. و …

گفتنی است که هر یک از کفش کالج دخترانه اسپرت مذکور که حالا با وجود راحتی و زیبایی فوق العاده خود در کانون توجه قرار گرفته اند؛ به روش های مختلفی قابل تولید و عرضه می باشند که روش دستی و روش ماشینی از جمله‌ی آن ها است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.