انواع مارک کفش چرم قرمز مردانه ایرانی

کفش چرم قرمز مردانه یکی از انواع کفش های مردانه است، که طرفداران زیادی دارد. این کفشها در مارک های متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند. تفاوت در طراحی و کیفیت و همچنین قیمتها، از جمله تفاوتهایی است، در بین انواع مارک های کفش ایرانی وجود دارد.

انواع مارک کفش چرم قرمز مردانه ایرانی

روش تشخیص کفش چرم طبیعی اصل

روش تشخیص کفش چرم طبیعی اصل امروزه در بازار انواع کفش های چرم با کیفیت های مختلف وجود دارد. اگر در بازار گشتی بزنیم، می بینیم که کفش های چرم تقلبی در کنار کفش های اصل به فروش می رسند. از این رو، لازم است، قبل از اقدام به خرید کفش چرم اصل با روش های تشخیص این نوع چرم آشنا باشیم.

برای تشخیص چرم اصلی روش های زیادی وجود دارد، که از جمله مهمترین آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نرمی و انعطاف پذیری: در زمان خرید کفش چرم دقت داشته باشید، که چرم های اصل نرم و انعطاف پذیر می باشد. با انگشت دست می توانید نرمی و انعطاف پذیری آن را اندازه گیری کنید.
  • توجه به شناسه: چرم های اصل معمولا شناسه دارند، از این رو، در زمان خرید می توانید شناسه آن را از فروشنده درخواست کنید.
  • طرح های کفش: در زمان خرید کفش چرم دقت داشته باشید، که کفش های چرم اصل طرح یکنواختی ندارند. این کفشها دارای طرح های نامنظم می باشند. بنابراین اگر کفش طرح های یکنواخت و منظم داشت، در این صورت، کفش اصل نیست.
  • کفش بچه گانه fashion راه دیگر برای تشخیص چرم طبیعی بو کردن آن است. چرم اصل بوی حیوانی که چرم از آن به دست آمده را می دهد. اما چرم های تقلبی و صنعتی بوی پلاستیک می دهند.
  • سوختن: اگر به چرم اصل با شعله کبریت حرارت دهید، نمی سوزد و تنها بویی مانند سوختن مو از آن به وجود می آید.
  • جذب آب: در نهایت برای تشخیص چرم اصل بر روی آن کمی آب بریزید. چرم اصل آب را جذب می کند. اما اگر آب جذب نشد، در این صورت کفش چرم اصل نیست.

قیمت کفش چرم قرمز مردانه ایرانی

قیمت کفش چرم قرمز مردانه ایرانی قیمت کفش چرم، بسته به فاکتورهای مختلفی است. از جمله این فاکتورها، می توان: به کیفیت چرم، نوع مردانه و یا زنانه بودن آن، هزینه های ناشی از جا به جایی و حمل و نقل و غیره اشاره کرد. همه این فاکتورها موجب ایجاد نوسان در قیمت کفش سفید نایک چرم قرمز مردانه ایرانی در بازار می شود.ولی خرید از این مرکز، که بهترین چرم های اصل را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولیدی کفش می آورد، نه تنها می تواند موجب خرید با کیفیت شود، بلکه بر روی قیمتها نیز تاثیر گذاشته و آن را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.